11 dní zpoždění, TT negativní. Mohlo by to být těhotenství?

sweetmarry
24. zář 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na zkušenosti, s přítelem jsme měly od 9.9-13.9 nechráněný styk, 14.9 jsem měla dostat menstruaci ale do dneška nic, dělala jsem těhotenské testy cca 3ruzne druhy a všechny negativní,. Většinou mívám spozdeni maximálně den, můj dr má teď dovolenou takze musím ještě týden počkat az bude v ordinaci,.. myslíte že je šance že by to mohlo být těhotenství? Předem děkuji za odpovědi

nat
24. zář 2020

@sweetmarry ne urcite sance neni po 11 dnech uz by musel byt test pozitivni vypada to na nejake rozhozene hormony

pepickovapavlinka
24. zář 2020

Myslím si že test by byl už dávno pozitivní.Problém bude někde jinde

sweetmarry
autor
24. zář 2020

@pepickovapavlinka právě kamarádka mi říkala že ji TT test ukázal // až ve 4tydnu tak právě nevím jak to přesně je, někde jsem zase četla že k oplodnění může dojít později než byl nechráněný styk, ptala jsem se i v lékárně a řekla mi ať zkusím koncem tydne, že pokud byl nechráněný styk těsně před menstruaci a ta vynechala tak by to eventuálně ještě nemuselo nic ukázat ,. Jen jsem chtěla vědět jestly se to stalo i někomu jinému že měl negativní test po 11dnech spozdeni,.. s přítelem by jsme miminko moc chtěly

jjasmina
24. zář 2020

Mě se to tedy nestalo nikdy, spíš jsem měla 2-3 dny pozitivní test před ms

levandulka_fialova
24. zář 2020

@sweetmarry Možné to samozřejmě je v případě, že by byla ovulace až těsně před termínem MS 😉.

pepickovapavlinka
24. zář 2020

@sweetmarry ale ve čtvrtém týdnu už v podstatě jste.Těhotenství se počítá od data poslední menstruace

agneska7
24. zář 2020

@sweetmarry 4. Týden tehu je vlastně doba kdy měla přijít ms ..... 11 dní zpoždění by tam fakt už něco mělo být ,

andyskarsgard
24. zář 2020

Když to chceš vědět jistě zajdi si jako samoplatce na krev. Každopádně mě doktor říkal pokud je negativní po vynechání MS nejsem těhotná. 😂 Takže nevím.. Já celkové MS nedostanu normálně.. Takže mám zas jiný problém.

sweetmarry
autor
24. zář 2020

@pepickovapavlinka jelikož byl nechráněný styk 9.9-13.9 tak to určitě 4tyden těhotenství není, přítel bývá doma pouze týden v měsíci, jezdí na dvoutydenni turnusy takže předtím určitě nic nebylo,.

pepickovapavlinka
24. zář 2020

@sweetmarry tak si zadejte datum poslední MS do těhotenské kalkulačky a sama uvidíte v kolik tt by jste teď měla být.Nechápu o co vám jde píšeme vám tu jak to je když je tt negativní i tolik dní po MS bohužel to těhotenství nebude a tu druhou // vám tam nikdo nepřičarujeme bohužel

pepickovapavlinka
24. zář 2020

@sweetmarry a jak jsem psala těhotenství se počítá od data poslední menstruace ne od ovulace 🤦‍♂️🤷🏻‍♂️

agneska7
24. zář 2020

@sweetmarry no tak si od těch dní pripocitej 2 týdny a pak zkus test .... Nechápu co chceš když si odpovídáš sama

sweetmarry
autor
24. zář 2020

@pepickovapavlinka nejspíš jste nepochopila jak jsem to myslela, snažit jsme se začaly před 2tydny, určitou dobu trvá oplodnění, takže nemůžu být ve 4tydnu, jde mi o to jestli někomu takhle brzy test ukázal těhotenství nebo ne, protože když bych to počítala tak ted bych byla eventuálně 1t+3 dny píšu pouze teoreticky kdybych těhotná byla,.. takže znovu, pouze se ptám jestly má někdo zkušenost podobnou ne že mi má někdo něco vyvarovat

sweetmarry
autor
24. zář 2020

@agneska7 ptám se pouze jestly ma někdo podobnou zkušenost, a nemůžu připočítat dva tydny když přítel byl v tu dobu pryč, přijel až 9.9 předtím byl skoro mesic pryč

viki999
24. zář 2020

@sweetmarry Boha jeho, přečti si nejdřív o tom něco. Naprosto nezáleží kdy jste su****, prostě by jsi ofiko v 4tt byla, kdybys teda nedejbože těhotná byla!
Je to jednoduchý, test bývá pozitivní nejdřív! 8 dni od oplodnění, cca 12-14 den už by tam ta čárka musela být (samozrejme krom par vyjimek).. Tak zkus počítat a odpovez si sama.

pepickovapavlinka
24. zář 2020

@sweetmarry ne vy nechápete ně.Cyklus se počítá od poslední MS.A jistě víte že mimo plodné dny nemá smysl se snažit.Víte kdy byla ovulace?Protože kdyby byla před těma dvěma týdnu jak píšete a otěhotněla by jste a MS byla třeba týden před ovulací byla by jste teď 4 tt.A pokud mě stále nechápete nebo nechcete pochopit přečtěte si o tom něco.Zadejte třeba těhotenství týden po týdnu a tam jsou odkazy na stránky na kterých je krásně napsáno to co se vám tu snažím vysvětlit

piggy123
24. zář 2020

@sweetmarry těhotenství je v tomto případě velice nepravděpodobné, ledaže by ovulace byla později a termín menstruace by se tím pádem posunul až na někdy tento týden - tím pádem je na testování ještě brzo.

Těhotenství se počítá od prvního dne poslední menstruace, to prakticky znamená, že v době oplodňujícího styku bývá žena už zhruba v 2.-3. týdnu těhotenství.

pepickovapavlinka
24. zář 2020

@sweetmarry nezlobte se ale jste hrozně natvrdlá nebo nevím. Je jedno jestli jste sex měla nebo ne jakmile začne menstruace počítá se to jako noví cyklus a od prvního dne poslední MS se počítá těhotenství.Takže dejme tomu že vaše ms začala třeba 31.8. (příklad ja).A ovulace by byla toho 9.9.Tak teď by jste byla přesně 4 týdny těhotná.Už to chápete??!!

pepickovapavlinka
24. zář 2020

@piggy123 to se paní snažím celou dobu vysvětlit ale buď je tak natvrdlá nebo nechce chápat co jí tu píšeme 🤷🏻‍♂️

agneska7
24. zář 2020

@sweetmarry vždyť jo od 9.9 -13.9 si PŘIPOČÍTEJ 2 týdny a udělej test
Pokud to chces počítat od styku.......... Ale je to prostě jen předpoklad že by jsi mela štěstí a zrovna se ovulace posunula na dny kdy jste mely styk .... Už chápeš ?

zrzeckas
24. zář 2020

Třeba myslí Fetální stáří miminka.
Ale to by musela přesně vědět, kdy byla ovulace.
Taky mohla ovulace dojít později a hned máš posun MS. Klasicky je normální až 7 dní zpoždění bez zvláštní příčiny. Taky může jen dojít k nedostaví MS kvuli různým věcem (nemusí to být jen hormony, ale i stres, nadměrná fyzická zátěž atd.) každopádně se na vše vykašli, počkej na gynekologa a buď ti potvrdí těhu (při čemž se nic neděje, že dlouho čekáš, stejně by teď moc neviděl) nebo ti ho vyvrátí a dá třeba injekci na vyvolání MS.
A ano těhotenství se opravdu počítá od prvního dne poslední MS.... Je to nejpřesnější pro gynekologa, protože to opravdu víte, kdy to nastalo. A opravdové stáří plodu se vám pak podle velikosti může i lišit. Stačí když je mimi velké a hned by odpovídalo místo třeba 13tt tak 14tt a ano dělá to moc

sweetmarry
autor
24. zář 2020

@zrzeckas mě jde právě o to jestly na test není ještě brzo, protože teoreticky mohlo k oplodnění dojít posledni den kdy přítel odjel tak jestly to na test není moc brzo, neptala jsem se jestly jsem těhotná nebo ne, ale zajímá mě zda mám spíš s testem ještě počkat nebo ne

sweetmarry
autor
24. zář 2020

A hlavně jestly má někdo podobnou zkušenost.

zrzeckas
24. zář 2020

@sweetmarry no kdyby jo, tak esik počítám správně, tak je to teď asi 10 dní po oplodnění a to nemusí být vidět vbc nic, spíš nejde vidět nic. 10. Den po oplodnění nemusíš (ale můžeš) vidět ani ducha

zrzeckas
24. zář 2020

Počítám, že by se vajíčko oplodnilo 14. a putovalo pak do dělohy se uhnízdit. Pokud by si měla teda ovulaci tak pozdě..... Což, pokud ju nehlídáš, klidně mohla být. Jako pravděpodobnost malá, ale může se stát.

zrzeckas
24. zář 2020

Nekdo ma pozitivni test pozdeji po vynechani MS. Takze kdyby byla ovulace posunuta a byla by v poslednim tydnu pred MS, tak taky nemusis met pozitivni test 🤔..... Jako mozne je vse.

sweetmarry
autor
24. zář 2020

@zrzeckas moc děkuji, mě právě šlo o to jestli to možné vůbec je, jestly mám třeba zkusit ještě koncem týdne test nebo se smířit s tím že mi Dr dá rovnou vyvolávačku jak tam přijdu.. protože jsem se tu ptala jestly má někdo takovou nebo podobnou zkušenost, moc vám děkuji za odpověď 😊

sweetmarry
autor
24. zář 2020

@zrzeckas právě že to tak nějak vychází dnes 11ty den, proto jsem se ptala jestly nemá někdo zkušenost že byla těhotna ale takhle brzo se ji // neukázaly

levandulka_fialova
24. zář 2020

@sweetmarry Na tuto otázku... jestly nemá někdo zkušenost že byla těhotna ale takhle brzo se ji // neukázal.... Ano, stává se to. Malá pravděpodobnost, ale je.

brambora28
28. zář 2020

@sweetmarry prosimte, ve slově jestli se píše měkké i! Nedá se to číst, vzhledem k tomu, že to slovo píšeš v každé větě.. Ke zbytku se raději vyjadřovat nebudu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru