Těhotná a zase ty sny. Měla jste některá také tak?

28. led 2022

Ahoj holky, jsem po třetí tehotna, na konci prvniho trimestru a opet u me začínají sny o miminku. (Ze se narodi postizene, ze se narodí driv apod.). Měla jsem to i v předešlých těhotenstvích.
Uz si pripadam jak blazen fakt. Nechci nic privolavat a tak. Ale snu se nejde zbavit. Mela jste to nektera taky tak?
Dve deti mam zdravé. Ale ted jsem o par let starší tak je to snad ještě horší.

Omlouvam se za anonym, stydim se za to😔
Samozřejmě chci jako každá maminka mít zdravé miminko.

levandule_k
28. led 2022

Můžou to být jen tvé obavy a mozek je v noci zpracovává.

europa00
28. led 2022

Ahojky je to proste strach a tvůj mozek to v noci zpracovává v podobě snu … stydět se zs to nemusíš je přirozené se bát o své dítě ale ano tvé strachy už jsou zs hranici a pohlcují tě… mě to několikrát probkesklo hlavou, strach mě pohlcoval bude mi 39 na scereaningiu jsem měla nervy na pochodu naštěstí vše dopadlo na výbornou a doktor říkal ze výsledky ani nemohly dopadnout lépe takže jsem se vyklidnila. Myslím te se ti po prvotrimestralnin screaningu uleví a sny přejdou, jestli k tomu však mas sklony můžou je nahradit jiné strachy bohužel. Je třeba denně tu mysl trénovat a zaměstnávat něčím jiným

marcicek84
28. led 2022

Mas uz po screeningu?Ten te uklidni...

autor
28. led 2022

Screening me teprve ceka. Mozna to je tim.
Vim, ze u předešlého těhotenství jsem je mela az pozdeji, okolo toho 6 mesice.
Dekuju holky🙏

emillyhk
28. led 2022

Já mám i jako netěhotná hodně živé sny. V těhotenství to bylo tak realistické, že ze špatného snu jsem se vzpamatovala až po pár dnech. V prvním trimestru se mi hodně zdálo o dítěti, ve druhém víc o rodině. Ty sny byly hodně konfrontační, hodně přehnané (zdálo se mi, že jsem šla do sporu i fyzicky) a strašně detailní. Srovnalo se to a zase se mi zdají "normální" sny.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru