Zradilo měření teploty?

mikejla93
19. dub 2021

Ahoj holky, snažím se měřit si BT a vyznačilo mi to i ovulaci, viz graf. Podbřišek mne ten víkend před pondělní ovu docela pobolival, i bílkový hlen se objevil, tak mne to vyznačení ovu zas až tak nepřekvapilo a říkala jsem si, že je super že konečně přesně vím kdy ovu byla. Snažíme se již nějaký čas o miminko tak se snažím v tom cyklu nějak vyznat. Dle aplikace menstruační kalendář mi plodné období svítilo až později, tak jsem začala dělat ovu testy až v pondělí (12 DC) - čistě ze zvědavosti, dle teplot byla ovu potvrzena až zpětně jakoby, a potom celý tento týden, viz foto. Co mne ale zaráží je to, že ovu testy mi teď sílí, jenže už bych vlastně měla být cca 7-8 DPO, tak je mi to takové divné. Stalo se vám, že by aplikace fertility friend vyhodnotila ovu dle měření teplot špatně? Dle testů bych ovu vlastně mohla očekávat v nejbližších dnech ale přitom dle teplot už jsem dávno po. Cyklus mívám cca 28 dní plus mínus, tak jsem z toho teda jelen a nevím čemu věřit.

palja
19. dub 2021

@mikejla93 já myslím, že ovulace je vyznačená správně. Taky mi někdy testy je konci cyklu sílí. Jinak ten pokles pod čáru 18dc by mohl značit nidaci (u mne to tak bylo). To by potom při pozitivním těhotenském testu byl ten ovulační více než pozitivní. Teď nezbývá než čekat co z toho bude. Držím palce, aby to vyšlo 💞🍀

mikejla93
autor
19. dub 2021

@palja moc děkuju za reakci. Já si to myslím taky že je správně, ty trojúhelníčky (odchylky v měření) byly jenom proto že jsem o hodinu dřív vstávala do práce jinak jsem se snažila měřit fakt poctivě. Tak uvidíme 🍀 kezby to ta nidace byla. Asi tedy přestávám ty ovu testy dělat a počkám co bude 🌞

terka80
20. dub 2021

@mikejla93 ff vyznacila ovu spravne.na ovulacni testy bych nebrala ohled vlastne nejak nechapu proc si je delas? Mela si s nimi zacit hned po menstruaci

kocila
20. dub 2021

@mikejla93 testování testy nastalo pozdě, teď nemá smysl testovat až do nějakého 12DPO (pozitivní ovulační test klidně ukáže i těhotenství, ale to musejí být obě čárky stejně silné), ovulace vyznačena správně.. teď jen čekat.

mikejla93
autor
20. dub 2021

@terka80 já jsem je právě chtěla začít dělat až v tom avizovaném plodném období (vím, že je to orientační ale myslela jsem že to stačí až tehdy) no a mezitím to měření teploty odhalilo že ovu už vlastně proběhla zpětně (ono to ta apka tam napíše tuším až po třech dnech že se ovu potvrdila v ten nějaký den zpátky).. tak proto jsem z toho taková zmatená 🙂 ale díky za utvrzení, jsem ráda že ff funguje jak má 🙂

terka80
20. dub 2021

@mikejla93 tak aspon pro priste vis ze s testy zacnes uz po skonceni ms 😉

mikejla93
autor
20. dub 2021

@terka80 já pevně doufám že žádné příště nebude :D ale určitě bych začala dřív no, vůbec jsem netušila že bych ovu mohla mít dřív, vždycky jsem žila s tím že spíš později.. 🙂

mikejla93
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz