Zpoždění MS 5 dní, negativní test - injekce Ovitrelle a vitamíny. Může to způsobit nedostavení MS?

nikolaa123
14. dub 2020

Ahoj, Holky
Obracím se na vás z mojí situací a tudíž o radu a jestli někdo nezažil podobnou situaci . 😊 Už nevím kudy kam 🤷🏻‍♀️ potřebuju radu.
Posledních pár měsíců mi opravdu za v časů chodila MS vždy na den přesně 👌🏻 tenhle měsíc mám zpoždění zatím 5 dnů žádný náznak že by MS měla dorazit většinou mě vždy bolí prsa a teď vůbec nic sem tam mě zaboli bříško ale nic hrozného.. Jenže s přítelem se snažíme o Mimi cca rok a nejde nám to mám nějaké problémy.. Začal sme chodit do poradny kde mi napsali Ovitrelle 250mg na doma měla jsem injekci dvakrát.. V lednu 31.1 a Ms přišla v čas o dva dny dříve ale to je tím jak se vyvolala dříve ovu.. Pak jsem měla další 27.2 a též dorazila tak jak měla.. Poslední měsíčky byli 13.3. A délka MS taky v pořádku teď ale nepřišla..a test negativní 😏 beru pregnafolin 800 kyselinu listovou a vitamín E vše každý den. Cyklus mám 27-28 dní ovu snad měla být 27.3 sex byl celý víkend.. Doktorce bohužel nemůžu ani tam není nemůžu pro lepší test neboť mám karanténu měla jsem jeden den horečky 39 testy v pořádku na Covid..

nikolaa123
autor
14. dub 2020

Jen dodám test byl DR max citlivost 10.. Horečku už jsem Pak neměla jen ten jeden den nevím co to bylo 🤷🏻‍♀️ děkuji za každou odpověď ❤️💯

anikkkaaa
Autor odpověď smazal
Zobraz
anikkkaaa
14. dub 2020

Ja jsem dneska 44 DC, TT delany vcera a negativni. Vzdycky ms pravidelna 29-31 dnu. Doktorka ma volno az zacatkem kvetna 😐

kikinekdoly
14. dub 2020

Zkuste jiný test... Např mamatest a nebo ten co ukazuje týdny... 🙂 nebo ještě počkejte 😊

nikolaa123
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikolaa123
autor
15. dub 2020

@anikkkaaa zkoušela so ještě testovat? 😊 Jak si na tom? 😊

anikkkaaa
7. črc 2020

@nikolaa123 dlouho jsem tady nebyla. Tak jsem testovala a nic, nasla jsem si noveho gynekologa, ktery je vyhlaseny u nas....zjistil polycysticke vajecniky 🙁 uz jsem byla 2x na vyvolavacce a tento tyden jdu na hormonalni profil...

nikolaa123
autor
7. črc 2020

@anikkkaaa to mě moc mrzí.. 😔 Držím palce ať co nejdřív vyjde testik 🙏🏻🍀