Změnili jste něco?

petrane
16. kvě 2019

Dobrý den,
mám po dvou zamlklých těhotenstvích. Včera jsem byla na genetické konzultaci, takže po lékařské stránce, už se aspon něco začíná dít.
A ted otázka.. Je něco, co jste po nevydařených těhotenstvích na sobě změnili?
At už stravu, přestaly jste cvičit, začaly jste cvičit, docházely jste na terapie jako je akupunktura, nebo jiné? Nebo chodily k léčitely?
A pomohlo to?

mourovatakocka
Autor odpověď smazal
Zobraz
ito
16. kvě 2019

@petrane Urcite doplnit ziviny, preci jen kazde tehotenstvi at skonci kdykoliv, telo vycerpava. Nezmenila jsem stravu uplne, jen pridala vic ovoce, zeleniny, lustenin, kvalitniho masa (kruti, hovezi, ryby). Ja brala tedy i vitaminy nekolik mesicu pred pocetim. Jinak doporucuju i hodne pobytu na cerstvem vzduchu-idealne prochazky. 🙂 Jo a snazila jsem se min stresovat v praci.

ito
16. kvě 2019

@petrane jo a jinak ja jsem i totalne vyloucila alkohol. Jsem teda nekuracka.

lachtanice86
16. kvě 2019

Změnila jsem co šlo. Práci, stravu, pohyb, byt.. pomohlo mi to psychicky, k otehotneni jsem potřebovala léčbu

petrane
autor
16. kvě 2019

DIKiky za odpovedi!Na zmenu stravy se chystam taky,libi se mi makrobiotika,ale teda v mirnejsi forme 🙂 prochazky mi taky byly doporuceny a objimani stromu k tomu 🙂
Nastesti nekpurim a alkohol se taky budu snazit vynechat..beru to tak,ze nemuzu nic ztratit,ale jen ziskat