Zkušenosti s tt testy. Jaké se vám osvědčily?

20. lis 2023

Dobry den , mám otázku . Jaké se vám osvědčily tt ? Které jsou nejlepší a které dělají falešné duchy ? Já co jsem vyzkoušela tak snad na všech byl vždycky duch . Teď jsem zkoušela 8 den spozdeni Intimed test ukázal ducha ovulacni byl taky pozitivní.. a dnes po 3 dnech stejná značka jen papirkovy a možná už jen nepatrná čárka ale spis ne než jo . Poradíte ? Dekuji

misha31
20. lis 2023

Pokud carka slabne, tak bohuzel biochemicke tehu, jakmile bude test skoro negativni, ohlasi se zpozdena menstruace

laloogrey
20. lis 2023

Já používala vždy tyhle GS Mamatest 10 a nikdy mě nezklamaly...

lencaa11
20. lis 2023

8 den zpoždění nic moc spíš ryska vyzkoušela bych klasický test

belustapetulka
21. lis 2023

Já dnes dělala test z Dr.Maxe. dnes mám první vynechany den MS ale ráno bylo jen špinění. A na testu jsem vůbec nic neměla. Zkusím zítra, pokud se nedostaví MS-nemusela by. U první dcerky jsem testovala až 5 dní po vynechané MS a byl strašně slabý suché. Tak se modlím, aby to tak bylo i teď 🙏 já budu brala ty z Maxe. Zatím ukazovali pravdivě.

helen_h
21. lis 2023

A co si nechat nabrat jako samoplátce HCG z krve? Aspoň byste viděla, jestli třeba není lehce zvýšené, což by dělalo ty duchy. Někde by mohl být problém a kdyby přece jen HCG zvýšené bylo, bránilo by to otěhotnění.

belustapetulka
21. lis 2023

@helen_h to je pravda, doktor to z krve pozná relativně brzy 😊

hanaalb
22. lis 2023

Za me. Dr.max,livsane,mamatest,mojelekarna. Proste bud tam neco bylo a nebo ne. I kdyz to bylo biochemko, tak byl slaby duch ktery nesilil, ale pokud proste nic, vzdy snehobilo i kdybych koulala hodinu nikdy jsem nevykoukala ducha ani rysku