Zápach z pochvy, souvisí s Utrogestanem?

p4vl4
19. srp 2017

Ahoj, už pár dní mě trápí podivný zápach z pochvy při sexu. Před měsícem jsem byla na preventivní prohlídce, všechny testy vyšly v pořádku. Dostala jsem ale Utrogestan, který jsem brala 17-25 před MS. Teď jsem týden po MS a objevilo se tohle, je to cítit trochu jako rybina... Ale jinak žádné potíže nemám, svědění, výtok, naštěstí nic. Má někdo podobnou zkušenost, může to nějak souviset s hormony z těch léků a změnou prostředí? Během MS jsem používala probiotické tampony.

keksikova1
19. srp 2017

Osobne nevím, ale co mě napadá jsou spíš chlamydie,než utrogestan,ale možná se pletu..

beetlejuice1666
19. srp 2017

@p4vl4 hoj, asi to bude trichomoniaza. Zajdi na gyndu.

keksikova1
19. srp 2017

@beetlejuice1666 jo,trichomoniaza,ne chlamydie, pravda! Myslela jsem ji,spletla jsem parazita 😀

p4vl4
autor
19. srp 2017

Jo, tohle už jsem se taky dočetla, jen mi tedy nesedí vůbec žádné příznaky kromě toho divného pachu. Proto tenhle dotaz.

keksikova1
19. srp 2017

@p4vl4 nemusis mit jiný příznaky, někdy to gynekolog poznáva fakt jen pode zapachu (jo,viděla jsem na stáži,jak gynekolog očichava tampon) 😉

tinaprofi
19. srp 2017

utrogestanem to fakt není 🙂))

p4vl4
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
saba77
13. kvě 2019
p4vl4
autor
28. zář 2019

Ahoj, jen abych to tu ukončila, nebylo to dle doktora nic, žádná bakterie ani parazit. Tudíž opravdu zřejmě změna daná léky nebo nějakým jiným vlivem v mém těle, byť se vám to nezdálo 😀