Zánět močáku a antibiotika. Možná jsem ale těhotná. Poraďte, co dělat?

martinakokyova
5. lis 2019

Ahoj holky, potřebuji poradit mam 2 týdny zpoždění těhu test jsem si zatím nedělala, byla jsem na gyndě 25.10 doktor mi řekl že když nedostanu do 2 týdnu menstruaci tak si mám udělat těhu test, a přijít pak na kontrolu... dneska jsem byla u sve paní doktorky a mám zánět močaku a napsala mi antibiotika.. a já nevím jestli můžu byt těhotná i přesto že jsem dostala zánět, nebo jestli by mi neuškodili ty antibiotika co mám brát.. na gyndu mam jít za 3 dny.. tak se mi nechce zbytečně dělat těhotenský test a ani nevím jestli by mi normálně vyšel když mám zánět močaku, zkušenosti s tím nemám tak promiňte za takové otázky a byla bych ráda kdyby mi někdo prosím poradil

terka80
5. lis 2019

@martinakokyova zanet moc.mechyre nemuze ovlivnit tt,ale atb v pripadnem tehot.muzou ublizit,pro tehotne davaji jine slabsi.byt vami ten tt si udelam hned

martinakokyova
autor
5. lis 2019

@terka80 Děkuji za odpověď jdu si ho hned koupit pro jistotu..

piggy123
5. lis 2019

@martinakokyova když máš podezření, že by si mohla být těhotná, tak si to měla hned říct!!! Buď by ti udělali před předepsáním antibiotik těhotenský test a dle toho rozhodli jaká antibiotika ti dají, a nebo by ti dali hned slabší a šetrnější.

martinakokyova
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
modrykonik147
6. lis 2019

Udelej si test a hlavne res s doktory

petulejan
6. lis 2019

Antibiotika ti teď neublíží i kdyby si byla těhotná,zatím plod nezivi placenta,tak buď v klidu. Já dostala slabší atb ale byla jsem tak ve třetím měsíci.