Za jak dlouho se vám zadařilo druhé dítě?

27. čer 2022

Ahoj holky,

je mi jasné, že každá jsme úplně jiná a každé tělo funguje jinak, ale i tak mi to nedá se nezeptat a udělat si takový osobní průzkum 😊. Rok a půl po prvním porodu se konečně dostavila MS, a tak bychom chtěli hned začít pracovat na druhém dítěti 😁. Proto mě zajímá, vy, které jste se začaly snažit také hned s navrácením MS, za jak dlouho se vám zadřilo? O první dítě jsme se snažili rok, teď mám takovou naivní představu, že by to mohlo jít lépe, když začneme hned, jak se tělo nastartovalo. Je mi ale jasné, že realita může být jiná. Děkuju

gbp
27. čer 2022

prvni 3,5 roku jako fakt snahy 🤦🏼‍♀️. druhe ani nevim jak 😅🙈 ja teda mela ms pravidelnou hned po pul roce, ale rikala si, ze s kojenim to treba tak dobre nepujde. takze sme se jeste i chvili chranili a pak si rekli, ze uz by to asi nevadilo a nechali to byt. pocitala sem tak s rokem minimalne a bylo to tak za 3 mesice 😄👍 sem rada, ze po tom ukrutnem snazeni, sem si vyzkousela i tu rovinu prekvapeni "sup a je to" 😂 drzim palce👍🍀

elfka21
27. čer 2022

Ahoj. Ms se vrátila postupně po 8 měsících. A druhy cyklus, co jsme se snažili to vyšlo.Ale i poprvé to bylo brzo. Přeji hodně štěstí.

jako_mala_holka
27. čer 2022

První dcerka byla po cca 9-10m, u druhého stačil jeden večer, sotva jsme se rozhodli do toho jít 😀 je pravda, že jsem měla v obou případech nějaké zdravotní problémy, ale v prvním případě jsem taky byla v hrozném stresu, že to nepůjde atd... Podruhé vůbec 🙂

nijij
27. čer 2022

5 let, bez ochrany

guliii
27. čer 2022

Za 2 roky co jsme si řekli, že jdeme do druhého

pipi_puncocha
27. čer 2022

První skoro 2 roky, druhé 2 měsíce. Byl to trochu šok.😅

majena39
27. čer 2022

Hned na první pokus 🙈 až jsem z toho byla vykulena protože jsme to nečekali, že to půjde tak rychle 🙂

lotosek
27. čer 2022

První bylo hned, druhé po 3 letech snažení včetně konzultace na klinice, zda jsme oba OK.

cilkat
27. čer 2022

Ms se po prvním dítěti vrátila taky zhruba po roce a půl, ale s takovejma výkyvama nálad, že jsem ji prostě utopila v kontryhelu (dva měsíce jsem ho pila v kuse a ms zmizela - ale hlavně se srovnaly nálady, takže ok)... vrátila se za dalších půl roku a ještě víc jak půl roku trvalo snažení, ale počítám, že se spíš stále rovnal cyklus... Takže z přání mít děti cca dva roky od sebe je 3,5 roku... Ale hlavně, že je 🙂 .

eviicka
27. čer 2022

První těhotenství rok, druhé 5 měsíců, třetí hned, čtvrté 4 měsíce (2. a 3. těhotenství bylo zamlklé).

inah91
27. čer 2022

Já mám zkušenost s ex partnery - dokupy snažení asi 4 roky a nic. S manželem první dítě na první pokus, druhé se povedlo ani nevím jak cca půl roku po porodu - při kojení a bez MS 🤷‍♀️
Držím palce 🍀✊

emamir
27. čer 2022

O první mimi jsme se snažili skoro rok, druhé hned, měli jsme jeden nechráněný styk.😂

malinkata
27. čer 2022

První půl roku, už jsem to vzdavala, jak moc jsem chtěla. Gynekolog mě poslal na vyšetření - krev atd. Šla jsem si pro výsledky a už jsem byla těhotná.
Druhé po 7 letech ani nevím jak, ale ten věkový rozdíl byl účel.
Třetí a jiným partnerem půl roku.

misaa56
27. čer 2022

První hned a MS přišla 11 měsíců po porodu. O druhé jsme se začali snažit ještě před tím než došla (asi měsíc) a trvalo to 9 měsíců než se zadařilo 🙂

moonulka
27. čer 2022

MS jsem u první dcery dostala také v jejím roce a půl a za pokračujícího kojení jsem otěhotněla hned druhý cyklus. A to jsme se nijak extra nesnažili. Ale i první dcera se zadařila hned v druhém cyklu a to jsem byla po 10 letech HA.

cherie24
27. čer 2022

První hned, druhá taky hned. MS se mi vrátila v roce a cca 5 cyklů trvalo než by to vůbec šlo. Měla jsem hned po ovu menzes, takže by se vajíčko neudrželo. Ale třeba u první proběhlo uhnízdění ten 10. den a 2 čárky byly až po víc jak 2 týdnech u druhé už byly 2 čárky 11 den, tak asi je to rychlejší po druhé. Držím palce 🙂

veruuu_kubesovic
27. čer 2022

První těhotenství po 2 měsících, druhé fakt snažení celých 12 měsíců, až jsme se na to "vykašlali" tak jsem najednou objevila // na testu...
Doporučím jednu radu "neupinat se na těhotenství a snazit se zabavit hlavu" (i moje osobní zkušenost, prostě jakmile jsem to moc hrozila, miminko ne a ne si najít tu cestu) 🍀🍀🍀

tridvajedna
27. čer 2022

MS po 1.porodu dorazila po roce a 3/4, předtím jsem měla PCOS, tak jsem preventivně po nástupu MS začala brát inositol (Fertipronu) a druhátko se nám povedlo třetí cyklus, kdy jsme tomu nechali volný průběh.

patypresdevaty
27. čer 2022

Obě děti na první pokus 😅

zrzinda
27. čer 2022

Po prvním porodu se mi první cyklus vrátil po 11 měsících, no a další měsíc už nic 😀🤰

elesse
27. čer 2022

Ms jsem dostala po pul roce, pri plnem kojeni. Prakticky hned byla pravidelna, naopak po ukonceni kojeni cyklus delal binec, par dni sem a tam. Otehotnela jsem z druheho cyklu, kdy jsme se rozhodli a v uplne jiny den nez byla predpokladana ovulace

la_amanita
27. čer 2022

Mně se cyklus vrátil po 15 měsících, byl pak pravidelně 29 dní. O druhé jsme se ale začali snažit až za dalších skoro deset měsíců, povedlo se druhý cyklus. První byl po třech měsících snažení, nám to očividně šlo vždy rychle.

cinam
27. čer 2022

První trval cca 10 měsíců, mezitím jeden potrat v 10tt. Ms jsem dostala 14 měsíců po porodu a hned jsme se začali snažit, otěhotněla jsem nějak za 5 měsíců, ale byl z toho zase potrat v 7tt. Pak jsem otěhotněla znovu hned po šestinedělí. Nedávno jsem dostala ms 13 měsíců po druhém porodu a přemýšlím, jestli ještě nebude jedno? 😁

chrystyanna
27. čer 2022

MS hned po šestinedělí, těhotenstvi v 1 rok a 8 m dítete SP, dva měsíce po opět těhotná rozdíl bude 2roky a 7 měsíců. Bez jakékoli ochrany od 3/4 roka dítěte, chtěli jsme je blízko sobě, ale ne skoro dvojčata no ;)

fandysek_1
27. čer 2022

Hned po šestinedělí a to jsem neměla ani menstruaci. První nám nešlo 5 let.

eithelwing
27. čer 2022

MS jsem melat hned po šestinedělí. Druhé se zadařilo hned na první pokus, stejně jako první.

87pavlina
27. čer 2022

MS jsem dostala po roce od narození první dcery. Podruhé jsem otěhotněla, když bylo dceři 19 měsíců a snažili jsme se 4 měsíce. U první dcery jsme se snažili 2 měsíce.

nina004
27. čer 2022

Prvé po štyroch rokoch, druhé je neplanované rok po prvom

lenerka1
27. čer 2022

První rok a čtvrt snahy, druhé také rok a čtvrt ale už s volnější myslí a třetí na první dobrou.

lachtanice86
27. čer 2022

První 3roky, spousty potratu, operací a léčby. Druhé ihned