Za jak dlouho se vám podařilo otěhotnět?

monichka
28. bře 2016

Holky za jak dlouho se podařilo otěhotnět těm z vás co mají pravidelnou menstruaci i ovulaci?

deeho
28. bře 2016

@monichka hned první měsíc, ale bohužel to nedopadlo... ☹

tomikjoejoe
28. bře 2016

Po sesti mesicich od vysazeni anrikoncepce. Nasledne cca rok po porodu po ustaleni menstruace, pak neplanovane 9 mesicu po porodu. Deruhe dite je planovne a ze zkusenosti, cim vic na to clovek mysli, tim je to horsi. O druhe dite jsme se snazili 6 mesicu a i pres pravidelnou menstruaci a ovulaci to trvalo pul roku, nez jsem ae prestala nervovat, ze to nejde a pak to najednou slo 🙂

mapita
28. bře 2016

hned na poprvé, co jsme na to vlítli v období ovulace (používala jsem dlouhodobě symptotermální metodu jako antikoncepci)

ladako
28. bře 2016

Me az po skoro 2,5 letech, myslim si,ze mi k tomu pomohla hormonalni joga a taky zmena gynekologa,ale zatim to vim jen z tehot.testu a netrpelive cekam na prvni ultrazvuk.

bylinka36
28. bře 2016

Po čtyřech měsících 🙂 ...

monichka
autor
28. bře 2016

@bylinka36 hlídala jste si ovulaci nebo náhodně jste se strefili 🙂

kusanagi87
28. bře 2016

Já jsem měla pravidelnou menstruaci jen s antiko. Než jsem ji začala brát, tak pravidelná nebyla...ale před otěhotněním jsem ji brala 9 let v kuse, tak snad také můžu přispět 🙂 Nám se to podařilo do 1,5 měsíce. Ale užívala jsem půl roku předem prenatální vitamíny BABY VIT a pak před vysazením 2 měsíce spolu s antiko FEM PLUS (bylinky; na srovnání cyklu po vysazení antiko) - doporučeno gynekoložkou - a pak už jen 1 měsíc čistě FEM PLUS a už jsme začali zkoušet a sledovala se ovulace a v ní nám to vyšlo 🙂 Měla jsem ji ale až ke konci cyklu, téměř před menstruací - ale ta už nepřišla. První jsem myslela, že se jen opozdila a ono ne 🙂 Jinak na to, že manželovi bylo řečeno na základě testů, že má pomalé spermie a že s přirozeným početím bude problém a asi se bude muset zkusit nějaká lehčí forma umělého oplodnění, tak si myslím, že 1,5 měsíce je úspěch 🙂 Gynekoložka sama byla překvapená.

kusanagi87
28. bře 2016

@kusanagi87 Ale jak piše tomikjoejoe, je třeba se nestresovat 🙂 Manžel se u nás sice stresoval, ale já jsem byla bytostně přesvědčená, že to prostě vyjde a vyšlo to 🙂 A kadeřnice mi teď říkala, že to s manželem jen tak zkusili (plánované to měli až později) a hle, hned se jim zadařilo 🙂

pisisvori
28. bře 2016

1. těhu = 1 dcera -1 měsíc snažení (v 33 letech), 2. těhu potrat v 9tt neplánovaně po 1 sexu v měsíci🙂, 3. těhu potrat v 6tt po 3 měsících snažení (38 let) 4. těhu = 2 dcera po 2 měsíc snažení od předchozího potratu. Měla jsem problémy s cystou na vaječníku od 16let , ale MS byla pravidelná jiné problémy jsem neměla...

eri399
28. bře 2016

Po vysazení jsme si řekli, že to necháme náhodě ( nijak sme nechvátali) a po 2 měsících bylo zaděláno 😎

zajdulka91
28. bře 2016

Za 2 měsíce po vysazení HAK 😉

mr_falko
28. bře 2016

na prvni dobrou 🙂

nita1984
28. bře 2016

Pravidelná MS i ovulace, manžel excelentní spermio... snažíme se 14 měsíců a zatím nic ☹

efijil
28. bře 2016

Nám se 1. děťátko podařilo po 7 měsících od vysazení antikoncepce (7 let). Dále pak po 11 měsích snažení jsme objevili 2 čárky, miminko s námi bylo pouhých 11 týdnů, nyní se snažíme 2. měsíc a stále nic. MS mám pořád a pravidelně 29 dní... Hodně štěstí všem 🙂

marki00
28. bře 2016

Hned první měsíc snažení. Bohužel to nedopadlo, ale doufám, že se to teď podaří stejně rychle.

hanik73
28. bře 2016

U prvních dvou dětí hned na poprvé. 3. dítě přišlo neplánovaně v mých 41 letech a manželových 46.

lol27
28. bře 2016

1. dite necekane hned prvni mesic, ani jsem nesledovala cyklus 🙂 2. dite po peti mesicich a to uz jsem cyklus sledovala a zacinala byt nervozni, tak jsem zacala uzivat Gynex a bylo to. Jsme opravdu stastni, ze to slo tak rychle.

pafca4
28. bře 2016

malej se povedl na druhé snažení. (první cyklus byl z vaječníku, u kterého chyběl vejcovod)

martiniquest
28. bře 2016

Okamžitě. HAK jsem v té době neužívala už téměř 6 let.

eviicka
28. bře 2016

přesně rok

frndafrrr
28. bře 2016

1.těhu-hned 1.měsíc, 2.těhu jediný nechraněný styk, 3.těhu - 1.měsíc snažení

frndafrrr
28. bře 2016

Ještě dodám, že jsem HA nebrala (asi v 15.letech jeden měsíc), protože mi neseděla, takže si myslím, že je to i tím.

keysi90
28. bře 2016

Rok a dva měsíce od potratu.

anetkasimkova
28. bře 2016

Po vysazeni antikoncepce po 6.mesicich. mens.pravdelne ovu nevim 🙂

bylinka36
29. bře 2016

@monichka Pred tehu jsem mela MS a ovulaci pravidelnou, tak bylo snadne se trefit. Ono nam to vyslo vlastne uz na podruhe, jenze jsem tahala v praci tezke baliky a po par dnech zpozdeni se mi to bohuzel spustilo. Nastesti byl prosinec a me koncila smlouva, tak jsme si s mazelem rekli, ze si dam do jara v praci pauzu a budeme zkouset. Za dalsi dva mesice to konecne vyslo a uz jsem do prace vubec nesla...

zmrzlinka
29. bře 2016

prvny i ted druhy hned prvny mesic snazeni 🙂

lucienn5
29. bře 2016

Nám po dvou měsících 🙂

monichka
autor
29. bře 2016

@lucienn5 ppodle ovulace nebo náhodně? 🙂

monichka
autor
29. bře 2016

@zmrzlinka podle ovulace nebo náhodně? 🙂

zmrzlinka
29. bře 2016

@monichka po prvy to byla nahoda.Ted po druhy jsem uz pocitala dni,kdy asi probehne ovulace a sex byl kazdy druhy den a vyslo to 😀