Vymizení těhotenských příznaků v 7.tt. Stalo se Vám?

nina004
13. srp 2020

Dobrý deň, chcem sa poradiť. Stalo sa vám niektorej,že vám z ničoho nič odzneli tehu príznaky? Som v 7tt a ešte na začiatku týždňa bol pre mňa problém prejsť z miestnosti do miestnosti ako sa mi motala hlava a bolo zle od žalúdka. Cítila som aj bolesť v podbrušku ako pri MS,na ktorú som sa budila aj v noci a za celý deň som skoro nič nezjedla. Teraz mám už tretí deň pocit ,že ani tehotná nie som. Ako by uťalo a zmizli úplne všetky príznaky. Modlím sa,aby bolo všetko ok,ale mám z toho taký blbý pocit.

veritanas
13. srp 2020

Stalo se mi to taky...a za pár dní se všechny příznaky vrátily a jsem v 37tt... Ale ten pocit je hrozně nepříjemný, držím palce.❤️💙💚💛

nina004
autor
13. srp 2020

@veritanas Ďakujem ti za odpoveď. Som sa trochu ukľudnila. Je to blbý pocit,keď to zrazu všetko prešlo. Keď sú nevoľnosti,tak mám aspoň pocit ,že hormóny pracujú a všetko je ok.Tak radšej nech sa vrátia 🙈

kappy
13. srp 2020

@nina004 ne kazda zena blije takze kdyz vam vymyzeli budte rada ja jsem do 3 mesice nemela zadny ...a byla jsem za to rada ze mi neni spatne jako ostatnim

nina004
autor
13. srp 2020

@kappy Keby som od začiatku bola bez príznakov,tak by som to vôbec neriešila. Len mi príde divné ,že v období kedy sa hormóny produkujú vo veľkom ,mi všetky príznaky ustúpili.

jjasmina
13. srp 2020

Tak to mě všechno začalo cca v 10tt a drželo se dlouho

nina004
autor
13. srp 2020

@jjasmina Mne tak pozvoľna začali okolo 5tt a koncom 6tt vygradovali 🙂

andreasvo
13. srp 2020

@nina004 nevím jestli tě zajímá můj příběh se špatným koncem :/ bohužel u mě začali miznout na konci 8tt a 9tt revize kontrolovali z krve hcg bohužel nerostlo tak snad budeš ty budeš mít lepší konec.

mhpraha
13. srp 2020

@andreasvo já na tom byla bohužel stejne. Vymizely příznaky a za chvíli poté zamlkle těhotenství. Ať to dopadne dobre!

andreasvo
13. srp 2020

@mhpraha podařilo se podruhé ?

nina004
autor
13. srp 2020

@andreasvo @mhpraha Toho sa trocha bojím ,ale verím ,že to tak nebude.

zuzita15
13. srp 2020

@nina004 i u me vymizeni priznaku v 7tt znamenalo zamlkly potrat... je to 50 na 50
Drzim palce!

nina004
autor
13. srp 2020

@zuzita15 Ďakujem. Dúfam ,že má toto nečaká.

andreasvo
13. srp 2020

@nina004 samozřejmě že ti přeji aby bylo vše v pořádku! A budu držet palce🍀😇

lucbednar
15. srp 2020

Ahoj, mně se to bohužel stalo a bylo to ZT 8+2, přišlo se na to v 10+1, kdy jsem začala spinit a SP o dva dny později. Držím palce, ať je to u tebe v pořádku 👍🏻ale zase u dcery jsme nemela příznaky skoro žádný, zjistila jsem to až skoro v 9tt, jen mne pobolivalo břicho jako před MS, jinak celé tehu vůbec nic. Teď u druhého (nepovedené) bolesti hned od začátku, břicho, prsa, špatně jsem spala, několikrát za noc na WC.

kacka1994
15. srp 2020

Poprvé jsem měla ZT v 10.tt, kdy se na to přišlo pravděpodobně hned druhý den a tehdy mi příznaky ustoupily před revizí, ale už jsem o tom věděla. Podruhé mi vymizely příznaky kolem 8/9.tt, několik nocí jsem to obrečela, ale vše v pořádku až do konce těhotenství, i když jsem se pořád hodně stresovala 🙂

burnette
15. srp 2020

Mě se to stalo v předchozím těhotenstvív 9tt a bohužel v 11tt to skončilo samovolny potratem takže Vám držím palce ať to je u vás jiné.

pink_lady
16. lis 2020

@nina004 ahoj, vratili sa ti priznaky? bolo vsetko ok? /mne sa posledne dva dni zmiernili nevolnosti, tak trochu googlim ci je to ok)

burnette
16. lis 2020

@nina004 Dobrý den, tak mě zajímá jak to všechno dopadlo?

nina004
autor
16. lis 2020

@pink_lady
@burnette Príznaky sa vrátili asi o týždeň . A všetko dopadlo dobre. Teraz budem začínať 22tt a musím povedať,že príznaky ešte neodozneli 🙈

burnette
16. lis 2020

@nina004 to je skvělá zpráva 😊😊😊

pink_lady
16. lis 2020

@nina004 to je super ❤ teda ze si uz v 22tt
za mna musím povedať, že sa vrátili potom co som pred hodinou zozrala rezen s kasou a vianocku 👽👽👽😅

nina004
autor
16. lis 2020

@pink_lady Tak to je super. Ja som bola vždy spokojnejšia keď som príznaky cítila. Vravela som si ,že asi hormóny pracujú a bábo je tým pádom ok. A inak na vianočke fičím každé ráno 🙂 bez nej si neviem deň predstaviť 🙂 Držím palce nech je všetko ok 🙂