Vidíte to taky?

nihanin
15. únor 2021

Ahoj holky nedávno jsem zakladala diskuzi otom jak mě šíleně bolejí prsa už cca 4 dny po ms.. Poslední MS 26.1 a další by měla přijít až cca za týden.. Vzhledem velké bolesti sem dnes zkusila TT dr. Max.. Nevim zda už neblaznim ale připadá mi že tam vidím ducha co myslíte vy?

klecanda
15. únor 2021

Já tam tedy taky něco vidím, ale jestli máš týden do MS, tak bych se ještě neradovala🙈

terka80
15. únor 2021

@nihanin ano je tam duch ale z minuleho cyklu urcite tehotna nejsi,bolest prsou mohla byt k ovulaci.

locika13
15. únor 2021

Je tam a pěkný!

nihanin
autor
15. únor 2021

Já vím holky nema se testovat až den vynechání ms ale nikdy se mi nestalo že bych cca 4 dny po ms měla šílené bolesti prsou jako nalite který trváji do teď.. Ano mívám je cca týden před ms ale ne po ms.. Já myslela že už bláznim že toho ducha vidím jen já ale jeto možné aby tak brzy vyšel?

klokanka31
15. únor 2021

@nihanin jo je tam 🍀

mimi1004
15. únor 2021

Já měla 3 dny před menzesem už pěkně jasnou dálnici, takže ty můžeš mít týden před slušného ducha. Já ho vidím 🙂

nihanin
autor
15. únor 2021

@mimi1004 tak snad ten duch bude sílit 🙏

nihanin
autor
15. únor 2021

@klecanda vím 🙂zatím se neraduji jen teď budu mít nervy na dranc vyčkat ten týden do ms s testováním 🤦‍♀️🤦‍♀️

agneska7
15. únor 2021

Je tam a krásný 👻

keksik002
15. únor 2021

@nihanin ja vidim 🙂 mam gratulovat?

nihanin
autor
15. únor 2021

@keksik002 neee raději ještě ne 🤭ten týden pockam do ms a dám sem vědět..

keksik002
15. únor 2021

@nihanin tak držím pěsti 🙂 taky jsem si delala test asi týden pred a byla super carka a MS uz nepřišla 🙂

deniskadeny
15. únor 2021

@nihanin taky jsem to tak měla, vidím druhou čárku přeji ať vám to vyjde ❤️❤️💞

nihanin
autor
15. únor 2021

Děkuji holky snad to bude dobré 🙏

pupik26
15. únor 2021

Já sem taky mnela takového ducha týden pred ms a bohužel se dostavila.ale držím palce ať ti to klapne

nihanin
autor
15. únor 2021

@pupik26 proto se raději neradovat ještě je dosti času ms může dorazit ale děkuji 🙂

nihanin
autor
17. únor 2021

Ahoj holky nevydržela jsem testla jsem dnes.. TT mamatest a negativní tak nic holky vzdávám to a budu se jako že "těšit" na červenou.. Dr. Max TT jsem naposled koupila ten mě zklamal a nebudu testovat tak brzy ... Vám děkuji za veškeré odpovědi a všem snazilkam přeji ať se co nejdříve zadaří.. Mějte se hezky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru