Vidíte něco?

16. črc 2024

Ahojky, vidíte něco? Foto v komentáři. Spíš se prikladam k rysce. Dnes 8/9 DPO 🙂

autor
16. črc 2024
jaja01k
16. črc 2024

Negativní.

lujhu
16. črc 2024

@jaja01k taky nic nevidím

lvl16
16. črc 2024

Na prvním růžovém ano, na modrém taky. Ale rozhodně bych ještě neslavila.

reeeza
16. črc 2024

Vidím na modrých krásně 🍀 Může to být doušek nebo boužel i jen ryska. Zatím téžko říct. Zkus sem zítra hodit zítřejší testík 🙂

lujhu
16. črc 2024

Mě dnes vyšel test takhle každej sice moc test Pepino nechvály že prý dělá pořád rysky , ale já vidím na živo slabou růžovou čárku

lencaa11
16. črc 2024

Negativní

kakba
16. črc 2024

Na prvnim vidim krasne.

autor
16. črc 2024

Ještě jsem zkusila jiné světlo, ale podle mě opět po dlouhém čekání nic 😔

lauriak
16. črc 2024

Testujes moc skoro. Ale to asi vies...

autor
16. črc 2024

@lauriak ano, my už jedno doma máme, u prvního mimca už jsem v tuhle dobu měla jasného ducha na jiném druhu testu ☺️

empik
16. črc 2024

Já vidím 😊

lauriak
17. črc 2024

Ja skoro na kazdom teste nieco "vykukam" ale mam pocit, ze to farbivo strasne presvita a testy su kolko krat falosne pozitivne. Lepsie vyckat do terminu ms tam uz to byva na 100%

julie290
18. črc 2024

@lauriak Tiež vždy na teste niečo objavím pod nejakým uhlom. Tehotna som nikdy nebola. Tiež si myslím, že je to testami. Ale je pravda, že nikdy som na teste nemala okom viditeľné čiarku ani slabú, vždy len nejaký tieň

nikjean
18. črc 2024

Testy jsou jednoznačně NEGATIVNÍ, což neznamená, že se to nemůže změnit. Proč testuješ tak brzo? Zbytečně se stresuješ a hledáš čárky tam, kde nejsou. Počkej na vynechání MS a budeš mít jistotu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru