Věříte výkladu karet?

misicka03
15. bře 2021

Ahojte, asi to už tady bylo víckrát, ale já si nechala vyložit karty na těhotenství. Bylo to přes fb nevím jak moc se tomu paní věnuje nechtěla ani peníze. A řekla mi, že otěhotním, ale až za rok a nebude to přirozeně. Docela mě to dostalo, že budu muset čekat další rok to už bude 3 roky snažení. Vím jsem blbá neměla jsem se ptát když pak jsem z toho nervní. Děkuji za nějaký odpovědi.

gracinka7
15. bře 2021

Kartářkám nevěřím. Buď ti nikdy neřeknou nic konkrétního a nebo předpověď nevyjde.

terezz29
15. bře 2021

NE

pampeliska1313
15. bře 2021

Záleží asi s jakým pocitem tam jdete.. já byla u kartářky jednou, doporučila mi ji kamarádka, protože jí řekla věci, který věděla jen ona. Tehdy jsem si procházela těžkým obdobím a řekla jsem si, že když mi řekne něco dobrýho, třeba mě to nakopne se sebou začít něco dělat a když ne, tak stejně nemá cenu se k tomu upínat, protože člověk nikdy neví a strůjcem je on. Ptala jsem se i na děti, tušila jsem už kdysi že mám problém a že to asi nepůjde a tehdy mi řekla, že otěhotním - to mi stačilo. Minimálně psychicky jsem se cítila líp. Každopádně - neupínejte se na to. Jakmile si vezmete do hlavy špatnej scénář (nejen u kartářky, ale u čehokoli) podvědomě se tak můžete začít chovat - to jsou ty sebenaplňující předpovědi. Když jsem byla v pubertě, měla jsem velkou lásku a zdálo se mi, že mě podvádí a rozejdeme se. Tak moc jsem to měla v hlavě, že jsem se začala chovat jako kráva a samozřejmě to tak skončilo. Prostě se tím nenechte ovlivnit, hlava je zmetek.🙂 Normálně se snažte a třeba když se nebude dařit, řešte to s lékaři a uvidíte. Už jen ten pocit, že to řešíte a nakonec otěhotníte i za pomoci lékařů Vás může natolik uklidnit, až se to nakonec podaří přirozeně.🙂

marketka_m
15. bře 2021

ne

mrszizy
15. bře 2021

Věřím na to, že jsou lidé, kteří jsou citlivější na určité věci a vjemy. Sama jsem se potkala s člověkem, který, i když jsme se v životě neviděli (a to můžu odpřisáhnout) a já se mu při čtení z ruky nedívala do očí, aby neviděl mimiku, se docela slušně trefil do toho, co bylo (vlastně 9 z 10 věcí co řekl byla pravda 🙂). Ale asi bych se na to vážně tak neupínala a nechala tomu volno - ať si to v té hlavě prostě neblokneš protože "někdo ti něco takového řekl".

evolf
15. bře 2021

@misicka03 Nevěřím. Jak by to asi mohla vědět?? Navíc přes fb? Tohle bych řešila jedině s doktorem. Držím palce, ať je to dřív, ale i kdyby to bylo za rok nebo za pět, je to jedno. Prostě až to bude, tak to bude.

biciklissie
15. bře 2021

Nevěřím, i když si myslím, že může být něco mezi nebem a zemí. Ovšem pokud ty věříš a ta informace te znervóznila, tak co to vzít jako fakt? Že si budeš rok užívat a pak jistojistě otěhotnís? A buď to tak bude nebo spíš bych řekla, že otěhotnís v průběhu toho roku, právě tak, tak jako mnoho jiných, co začaly myslet na něco jineho. A co to znamená přirozeně? Může to být i jen to, že na to za ten rok nehupnete náhodou, ale dle ovulace. Kašli na to, buď to řešit s doktory hned a uvidí se nebo to nech ten rok plynout přirozeně a uvidí se také.

levandule_k
15. bře 2021

@misicka03 Já se kartářů svým způsobem bojím. Bojím se toho, že mi řeknou něco negativního a já se na to upnu, místo, abych žila normálně se začnu pitvat v nějakém problému a tím si ho do svého života přitáhnu. Jsou mezi nimi, kteří jsou šarlatáni a říkají ti obecné věci. Lidská mysl funguje tak, že něco z toho se vyplní a ty pak věříš tomu, že je to pravda, to co se nevyplní vytěsníš. No a pak jsou ti, kteří jsou skutečně dobří...
No jestli se snažíte 3 roky a nejde to, tak bych to začala řešit s doktorem, někdy se dá problém lehce odstranit. Tak rok je docela fajn doba😉

cilkat
15. bře 2021

Věřím, že slušný kartář, dokáže zajímavě a pravdivě nahlédnout do situace a tím i poradit. Čemu ale nevěřím, jsou předpovědi budoucnosti: budoucnost není v tomto okamžiku daná. Stále ji můžete změnit. Může fungovat maximálně "pokud se budeš chovat jako do teď, je pravděpodobné, že...", ale nic víc. své chování můžete kdykoliv změnit. Třeba jít své snažení řešit s lékaři.

sigyn
15. bře 2021

Skutečná kartářka, věštkyně etc. nikde neřekne, kdy se někdo narodí nebo umře. Jsou prostě věci, na které se ptát nelze.

klokanka31
15. bře 2021

@misicka03 Moje tchýně se může zbláznit z kartářky ale zatím se netrefila snad v ničem ☺ já teda osobně nevěřím.

misicka03
autor
15. bře 2021

@misicka03 děkuji všem za odpovědi. Aspoň mě to trošku utěšilo. Už takový blbosti dělat nebudu a radši budu v nejistotě 🙂

levandule_k
15. bře 2021

@misicka03 Tak nic hrozného se nestalo, člověk se občas chytá posledního stébla😉 Jestli chceš dítě, navštiv CAR, cvič cviky na pánevní dno, dej si vitamíny atd. PS. nevím, co všechno jste zkoušeli nebo ne...

mouss
15. bře 2021

@misicka03 toto jsem vypozorovala: jsou lidé, kteří na to mají cit a jsou vnímavější na věci mezi nebem a zemí a energie. Ti mohou skutečně pomoct, ale je jich málo. Ono totiž samotné vyvěštění budoucnosti vám s ničím nepomůže a ani to vlastně úplně nejde. Bývají to léčitelé, kteří z karet pouze čtou ve vaší duši, jakou máte povahu, minulost, cítí energie které vás obklopují, hned vědí co vás trápí a jak vám s tím mohou pomoct - aniž byste jim to předtím řekli. Nikoliv že z karet vidí přesnou budoucnost, ale pouze vaše možnosti. Třeba i dokáží vycítit, kolik ve vás proudí té základní životní energie, kterou potřebujete k dosažení svých cílů a pak ji případně umí i navýšit... Ne že vám řeknou co vás čeká a nazdar, ale podívají se jaké máte možnosti a pomohou vám k dosažení té nejlepší... Bohužel na internetu je 90% takových kartářů podvodníků, kteří si udělali nějaký rychlokurz a rejžují na nevědomosti lidí... Během 10ti minut vám sdělí nějakou vaši údajnou budoucnost, která se ale přece může měnit na základě vašich rozhodnutí a ještě vás to zbytečně stresuje. Toto se ale naučit nedá. Těch zbylých 10%, kteří to vnímání opravdu mají, nepotřebují reklamu na internetu. Fungují pouze na doporučení mezi lidmi a stačí jim to k obživě, protože skutečně dokáží člověku pomoci a mají jistotu, že ten je pak doporučí dál.

misicka03
autor
15. bře 2021

@levandule_k chodím do CARU mám PCO povedlo se otěhotnět hned napoprvé s clostikem, ale bylo to biochemko a od té doby pořád nic.

levandule_k
15. bře 2021

@miscka03 Tak je dobře, že to řešíš, někdy život zkouší naši trpělivost... Někde jsem četla, PCOS je z hlediska psychosomatiky, potlačené ženství.
Zkoušela jsi nějaké bylinkové čaje nebo hormonální jógu?

jane46
15. bře 2021

Online kartarky a reklama v casopisech... Si vzdycky predstavim toho brigadnika na druhem konci, co pokuruje travu a bavi se.
Verim ale, ze existuje "nadprirozeno" v ruznych formach.
Jo a jednou jsem ucila jednu "carodejnici" a ta fakt dokazala vycist z cloveka veci, ze jsem byla paf. Uz uz jsem uvazovala, ze za ni zajdu, ale pak jsem to pustila z hlavy.

misicka03
autor
15. bře 2021

@levandule_k zkoušela jsem kontryhel a maliník a pak gynex nic nepomohlo až pak v tom CARU ten klostik na něj nějak aspoň reaguji 🙂

misicka03
autor
15. bře 2021

@jane46 ona se mi dnes ozvala znovu a řekla mi, že tam vidí že by to mohlo být i přirozeně 😆. Pak mi řekla, že ze mě cítí hodně negativity a hrozné strachy, ale neví z čeho. Jako ano teď mám hrozný depky, kvůli hádkám manžela.. ale to je takové střelené od pasu si myslím náhodně ji to vyšlo.

levandule_k
16. bře 2021

@misicka03 "Hrozné strachy a negativitu" není těžké typovat u někoho, kdo se snaží tři roky a o dítě a nejde mu to dle představ. Se mi úplně vybavila Jolanda a její "vidím velký špatný" 😂.

Že s tebou cloumají emoce, které nejsou pozitivní, je pochopitelné a přenáší se to do vztahu s partnerem, to ti tady řekne každá, která si něčím podobným prošla 🙂

juliiiie
16. bře 2021

@misicka03 Ahojky ... ja k tomu mám asi ještě trosku i jiný pohled... u kartarky jsem byla jednou poprvé před 10lety a ta mi řekla jednu věc, která se vyplnila ale až skoro po těch 10letech.. a abych došla k daně věci, tak my se o mimi snažíme 2,5 roku, tak mě napadlo, ze zase k nějaké zajdu a zeptám se ji, jestli vůbec někdy nějaké dítě mít bude a nezávisle 3 na sobě.. mi řekly úplně stejnou odpověď, ze otehotnim v létě tohoto roku... nevím sama jak se k tomu stavět.. Nee ze bych na to nemyslela, ale chodíme do CARU a snažíme se dal, teď půjdeme na 3IUI a pořad doufám, ze se to stane dřív než v létě... ikdyz na druhou stranu si rukám, ze něco na tom asi bude.. když se 3 shodly a každá úplně jiná... takže uvidíme...

priefi
16. bře 2021

@misicka03 aby Ti to nezpůsobilo ještě větší psychický blok... Kartářky nejsou moc dobrou volbou. Znám třeba pár, co byl zasnoubený a holčina šla ke kartarce, ta jí řekla, že její přítel ji podvede. Od té doby ji pohrabalo, osočovala ho z nevěry, která ani neproběhla, měla totální stihománii a nakonec se s ním rozešla s tím, že nedokáže s ním být, když jí má podvést... Takže moje rada zní, nechodit k někomu, u koho ani nevíš, zda má dar. Často jsou to mentalisti, kteří umí číst, kdo je před nimi, další věci hádají a pak je z toho paseka

misicka03
autor
16. bře 2021

@priefi no já se radši ani neptala na manžela aby se mi tohle právě taky nestalo 🙂

misicka03
autor
16. bře 2021

@juliiiie no to je opravdu divné 🙂 tak ať se brzy podaří 🙏 já mám smůlu v tom, že manžel je zemědělec ve službách takže už teď je pořád pryč a bude až do podzimu takže budem muset snažení odložit takže možná pravdu měla že by to mohlo být až příští rok 🙂

levandule_k
17. bře 2021

@priefi To jsou takové sebenaplňující se proroctví, tak dlouho ho podezírá z nevěry, až ho ten vztah přestane bavit a najde si jinou, se kterou má klid....

@misicka03 Tak si užívejte sex, když bude doma bez ohledu na plodné dny a ono to časem vyjde. Držim palce, ať se brzo zadaří 🙂

bonavoxa
17. bře 2021

Nezahrávejte si s okultismem, je to zlo. Rozloží vám duši, vezme pokoj, rovnováhu, udělá zranitelnými.

netopejr
17. bře 2021

Akorat ta kamaradka, co domlouvala tu kartarku, tam nejspis jaoecala veci... pak prijde dotyčná, divi se, jaka je kartarka vedma..... a pak se ukaze, ze tam predtim byla kamaradka.... 🤣
Znam i případ potizi ve vztahu, ona ho k te kartarce dokonce dostala, sel tam sam, spis ze zvedavosti, tam se dovedel, co jako bude - vsechno jak si pritelkyne přála a kartarce nadiktovala, akorat ze na mladika to nejak nezafungovalo, pze je technický člověk 🤣, seplo mu, odkud jaky vitr fouka, zasmal se, nenechalnsi to ani dopovidat a s pritelkyni se rozesel. Kartarka ji samozrejme neznala, rikala.... 🤣

priefi
17. bře 2021

@levandule_k přesně, ale ona to skončila ještě dřív, protože nemohla žít s myšlenkou, že ji v budoucnu podvede 🙈

priefi
17. bře 2021

@bonavoxa okultismus je jedná věc, druhá věc je, že často se o okultismus ani nejedná, ale o podvod

bonavoxa
17. bře 2021

@priefi Okultismus je to v každém případě, ať už to zdánlivě ,,funguje,,, nebo ne. Je to příklon k temnu, pobídka. A podvod je to také v každém případě, zlý duch inteligencí převyšuje lidí, s ním se nediskutuje. Je to hra s vlastní duší, je to otec všech lží, klamů, podvodů, vydává se za dobro, humánnost,... Pokouší i bez toho, ale takhle se mu člověk nabídne na zlatém podnose. Nechápu moc, proč chtít vědět takové věci...žádný předem napsaný osud neexistuje, člověk má svobodnou vůli.