Včera pozitivní ovu test, sex až dnes. Mohlo by z toho být mimi?

podebradka2
20. kvě 2024

Zdravím všechny. Holky, jdu zde s takovým blbým dotazem, ale třeba to měl někdo stejně. Včera v poledne jsem měla pozitivní ovu test, v 7 večer už byla kontrolní čárka méně vyraznejsi, ale stále stejně zabarvená jako první. Sex jsme mohli mít až dnes v 17 hodin. Myslíte, že by z toho mimi mohlo vyjít :think:
Příkládam foto prvního testu v poledne a druhého večer

kadla88
20. kvě 2024

No jasne. Drzim palce ! 🙂

podebradka2
autor
20. kvě 2024

@kadla88 moc děkuji 😊

jaja01k
20. kvě 2024

@podebradka2 Určitě, to jste se trefili do doby, kdy je největší šance 😀

podebradka2
autor
20. kvě 2024

@jaja01k supeeer, ted uz jen cekat a dej se vule bozi😀

terezie90
20. kvě 2024

@podebradka2 jasany, takhle jsme to měli my a čekáme holčičku, 28.týden☺☺☺🌹🍀Moc Ti držím pěsti a všechno co mám 🌹🌹🌹🍀💚

podebradka2
autor
20. kvě 2024

@terezie90 to je krásné, moc vám gratuluji a moc děkujuuu❤️

miriam305
21. kvě 2024

@podebradka2 Od pozitivního ovulačního testu ovulace obvykle dorazí za 1-2 dny. Ještě se můžete "ujišťovat" klidně i dnes a zítra.

ferda90
21. kvě 2024

Ahoj holky, vterknu se 🙂 nedavno jsem ovu tady resila. Chci se prosim zeptat, dneska ovu test takto, da se to brat tak, jakoze se uz ovu chysta? Carka neni uplne vyrazna jak ta prvni, ale je vyraznejsi nez dny predtim, dekuji

podebradka2
autor
21. kvě 2024

@ferda90 ahoj, myslim si, ze ovu uz kazdnym dnem dorazi. Urcite testni zase zitra nebo klidne dnes vecer a uvidis. U me vetsinou kdyz mam takovou carku jako mas dnes ty, tak mam uplne pozitivni hned druhy den ☺️

ferda90
21. kvě 2024

@podebradka2 dekuji moc za info, jen jeste pro info, kdyby byla treba zitra pozitivni, tak nevadi kdyz by byl sex az dalsi den ze? Ono se to podorucuje 1 az 2 dny od pozitivního testu pokud to chapu spravne?

podebradka2
autor
21. kvě 2024

@ferda90 nevim, tohle byl muj dotaz v tehle diskuzi 😀 ja to prave takhle mela ted. V nedeli pozitivni test a vlitli jsme na to az v pondeli 🤷🏻‍♀️ tak nevim, snad jsme se strefili. Ale vim, ze nekde se zase pise, ze je lepsi spise pred ovulkou. Takze uz bych to radeji pojistila ten den, kdy bude trst pozitivni. My jsme bohuzel nemeli moznost.

miriam305
21. kvě 2024

@ferda90 Neřekla bych, že se doporučuje 1-2 dny po pozitivním ovu testu, některé spermie jsou pomalejší a nemusí za vajíčkem dorazit včas, lepší je proto zkoušet už pár dnů před ovulací (spermie si umí na vajíčko počkat klidně 2-3 dny, občas až 5), během ovulace a klidně i chvilku po ní. Někdy ovu testy nemusí ovulaci zachytit, byla by škoda, kdyby žena čekala až na pozitivní test a ten by nedorazil.

jiss
22. kvě 2024

Ano, měla jsem to podobně, jeden den večer pozitivní test, druhý den už čárka slabší, tj. vajíčko se už uvolnilo, sex a čekáme z toho syna 🙂 aspoň jde tady v diskuzi vidět, že je blbost, jak se někde uvádí, že sex před ovulací způsobí jedno pohlaví a po ovulaci to druhé ;)

podebradka2
autor
23. kvě 2024

@jiss tak to vám moc přeji a dekuji za zpravu, zlepsilo mi to naladu 😀😊 uvidime, jestli mrska pristi tyden dorazi. Citela jste to nejak na sobe, pred pozitivnim tt? Jak nektere zeny casto popisuji, ze se citily jinak apod.?