Uhnízdění nebo začátek menstruace?

julie290
18. črc 2024

Užívám HA a menstruace mi začne vždy v pátek ráno. No teď večer mi začal hnědý výtok. Teď nevím, jestli můžu být těhotná a je to uhnízdění nebo se mi začala spíše menstruace během 7 denní pauzy. Poslední styk byl před týdnem a použila jsem i pharmatex neboť mohla být snížena účinnost antikoncepce. Co myslíte?

lencaa11
18. črc 2024

@julie290 spíš Ms tělo není stroj

julie290
autor
18. črc 2024

@lencaa11 takže si mohou udělat ráno test i kdyby špiním připadne kdyby se to ráno rozjelo? Nebude mít krev vliv na test?

lencaa11
18. črc 2024

@julie290 tak pokud se ms rozjede zítra tak je test zbytečný

julie290
autor
18. črc 2024

@lencaa11 diky, uvidím ráno

sorboni30
18. črc 2024

@julie290 uhnízdění a příchod menses jsem měla stejně bolesti břicha takže podle toho bych se neorientovala.. Kdysi jsem měla zpoždění i měsíc kvůli nervum, letěli jsme na dovču letadlem..jsem se bála létat ..
Pred dvěma lety jsem měla zpoždění 14 dní, udělala jsem si test a byly dvě silné čárky.
Je to buď a nebo. To ti nikdo a jistotou neřekne jak je to u tebe 😉

julie290
autor
19. črc 2024

@sorboni30 jenže při HA nemám menstruační takže se nemůžem orientovat podle toho. Nemám ani bolesti vůbec jako když jsem HA neužívala.
A tedy měla jsi i špinění při uhnízdění?

julie290
autor
19. črc 2024

@lencaa11 tak špinění se nerozjelo avšak test mám negativní i když je na něj asi brzy tak uvidíme později, možná se rozjede alespoň silnější špinění

lencaa11
19. črc 2024

@julie290 tím pádem bych to na těhotenství neviděla spíš hormony teď to teplo tělo někdy jede ne úplně podle pravidel

reeeza
19. črc 2024

Já to nechápu. Když bereš HA zabraňuje to vůbec vzniku folikulů natož dozrávání vajíčka je nemožný. Vaječníky jsou vypnutý. Ms není klasická ms, jelikož nevypuzuješ neoplodněné vajíčko ale jen sliznici. Jak bys mohla být těhotná? Tělo není stroj, tak se místo pátek ráno rozjela ms ve čtvrtek odpoledne. Tohle nidace nebude 🤷‍♀️

julie290
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
julie290
autor
19. črc 2024

@reeeza doufám, zrana se to trochu rozjelo a teď znovu jen občasně špinění. Rano test byl negativní ale ještě je brzy. Tak slabé špinění jsem dlouho neměla