Týden po ms mě bolí prsa

miszulicka
31. říj 2020

Ahoj holky potřebuji radu. Ms mívám pravidelně. Už 2 měsíc se snažíme o miminko. Minuli měsíc přišla ms jak měla na datum. Cykly 28 dní. Tenhle měsíc se mi stalo že jsem to měla dostat 13.10. přišlo jen malinko špinění a nic. Ms nastala az 16.10 úplně a trvala 7 dni. Teď mám týden po ms. Nechráněné styky byli také. Teď mě začali bolet prsa a někdy mírně pobolivani v podbřišku. Myslíte že by to mohlo být trhu? Test je ale negativni

mamikry
31. říj 2020

@miszulicka Řekla bych, že to mohlo být biochemické těhotenství a teď Vás mohou bolet prsa před ovulací. Ale zkuste test. Já jsem takhle odmenstruovala, za 14 dní nevolnost a pozitivní test. Ten má teď skoro 4 roky 😉. Občas se to stát může.

drakenn
31. říj 2020

Hormonální nerovnovaha. Jako MS 7 dní.. prostě menstruace.. ne, nebudeš těhotná!

miszulicka
autor
1. lis 2020

Děkuji za odpovědi

brambora28
1. lis 2020

@miszulicka ahoj, zdravím, MS může být nepravidelná a vliv na to může mít spoustu faktorů.. Dřív jsem měla pravidelně po 28, max 29 dnech, teď mám v rozmezí 25 - 33. Jinak pokud je test negativní, těhotná nejsi. Byt tebou, po 2 měsících snažení bych to tak moc neřešila a nepozorovala se.. Přeji hodně štěstí 😊