Testuji. Vidíte tam něco?

monbonaa
2. led 2024

Je to pořád dokola já vím🙂 Začala jsem testovat,možná je brzo,ale i přesto se zeptám🙂 Vidíte tam něco? Je to ryska? Nebo nic? 😀🙃

monbonaa
autor
2. led 2024
lencaa11
2. led 2024

@monbonaa zatím vůbec nic tam není

jaja01k
2. led 2024

@monbonaa Nic, negativní.

lilian2111
2. led 2024

Nic

monbonaa
autor
2. led 2024

Ani tady? 🙂

lencaa11
2. led 2024

@monbonaa jak dlouho máte do Ms ? Na druhé fotce je 👻 teď těžko říct zda je to 👻 nebo ryska ☘️☘️

monbonaa
autor
3. led 2024

Dnes takto..je to ryska? 😇

lencaa11
3. led 2024

@monbonaa pěkný 👻 uvidíte za par dní ☘️☘️

linusha
3. led 2024

@monbonaa není to tu řešeno každý měsíc? Přijde mi že vaše dotazy zda na testu něco je jsou tu velmi často, ale možná se mýlím. Testovat se má až po vynechané MS, do té doby to nemá smysl. Každopádně jsou testy negativní, druhý těžko říct zda je to duch nebo ryska.

marselina
3. led 2024

@monbonaa krasny dusik

hanzbl00
3. led 2024

@linusha mně taky přijde,že každý měsíc tu má paní stejný dotaz. Divný ale je,že pokaždé na tom testu ten mini duch je

@monbonaa kolik jsi dpo?

linusha
3. led 2024

@hanzbl00 jsem ráda že to nepřijde jen mě. Spíš nechápu tu potřebu se každý měsíc ptát když ty testy vypadají +- stejně, neřeknu kdyby si nebyla jistá ale takto po xtem dotazu na stejné téma už musí přeci vědět zda je to ryska/duch/pozitivní test, protože tu spousta žen poradí.
Já mít x měsíců v řadě +- stejné testy tak to řeším buď s Dr. zda neni nějaký problém nebo zkusím alespoň jinou značku testů.

lauriak
5. led 2024

Pre toto si myslim, ze tie tehotenske testy su nespolahlive. 3 holky kazdy mesiac davaju dokola testy kde naozaj vyzera, ze nieco je ale nikdy z toho nic neni. Ja som vzdy testovala po vynechani ms a bolo to na 100% jasne. Za svoj zivot som si kupila mozno 4 testy 🤦🏼‍♀️

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru