Test🙈. Máte zkušenost?

29. črc 2024

Ahoj, vím že žádná nemáte vesteckou kouli jde mi spíš o zkusenosti s testy. Snažíme se o druhého potomka. Kupuju si pepino testy. Poslední 3 cykli mi těsně přes každou ms ukázali slabou čárku a další den slabší a přišla ms. Zřejmě biochemko. Tento měsíc jsem koupila pepino a IN:Time. Na pepinu včera krásná čárka ( v reálu byla vidět víc) a na intimu dnes bílo. Vím že musím počkat, ms by měla být zitra. Jde mi spíš o to jakou máte a těmito testy zkusenosti. Jestli třeba má Intime méně barviva atd. Když se hoooodne soustředím možná vidím ducha, ale nevím jestli už to spíš není jen zbožné přání. Moc děkuji za odpověď

baru7889
29. črc 2024

Mně dělal pepino úplně to samé, kamarádce udělal skoro dálnici a na ostatních testech nic neměla. Nevím jak je možné že je ještě prodávají, ale vůbec bych se na ně nespolíhala. Ani bych to nepovažovala za biochemka pokud prostě na jiných testech bylo bílo. Za mě rozhodně nekupovat, vyhozený peníze! Je spousta jiných testů😊

lencaa11
29. črc 2024

Přesně jak se zde píše ani za biochemické se to brát nedá pokud test není jasne pozitivní což u Pepina je na 💩 dělá to běžné pokud měla Ms už prijít zítra tak test už by byl pozitivni vyzkoušela bych jiný test a nebo zašla na krev

lujhu
29. črc 2024

Bohužel mám taky zkušenost z pepinem špatnou 6x slabý duch a na jiných testech nic , pak po pár dnech ms přišla,

salmina
30. črc 2024

Pepino manatest a galmed jsou běžně testy ukazující pozitivitu i bez tehotenstvi...dr.max livsane ...velmi spolehlive testy.

anetacoufalova
30. črc 2024

Já když jsem doopravdy otěhotněla, tak jsem koupila x testů jiné značky a všechny vyšly jasně pozitivně.. pokud by si měla být těhotná, tak ti to ten test ukáže, ať je to značka jaká je.. aspoň teda z mé zkušenosti.. duchy předtím jsem taky viděla, jen proto, že jsem to měla už vsugerované 🙂

andrea97
30. črc 2024

Me pepino ukazal pozitivni a tet uz jsem ve 29tt a kdyz jsem nebyla tak nebyl ani duch 🤷‍♀️ pak sem mela z moje lekarna a ty mi nikdy nezklamali jak tenkrat tak i tet 👍