Test intimed DM. Zkušenosti?

3. srp 2021

Ahoj holky, vždycky jsem testovala testy z intimed DM, nikdy ani náznak druhé čárky. Minulý měsíc 6 pozitivních testů se slabou čárkou, ale nejspíš to odešlo s MS pryč.. Tento měsíc jsem testla 26DC a je tam nejspíš duch. Četla jsem, že to ale může být i kontrolní ryska. Máte někdo zkušenost? Změnili se ty testy? Je je používala skoro dva roky zpět, takže se třeba něco změnit mohlo... Děkuji za Vaše názory. Jinak další test si budu dělat asi za 2 dny, dřív se do lékárny nedostanu.

nikjean
3. srp 2021

To nevypadá na rysku, ale na hezkou čárku. Záleží kolik dnů po ovulaci testuješ, zdali ti vůbec vynechala ms. Pakliže bude těhotenství prosperovat, určitě bude čárka sílit. Nejvíc uvidíš rozdíly obden, takže s klidem udělej test až opravdu za ty dva dny. Držím palce.

autor
3. srp 2021

@nikjean moc děkuji, no já mám po minulém měsíci strach si to zatím připouštět, jen mě napadlo, jestli to nehazi ty testy falešně. Mám ještě po porodu nepravidelné cykly.. 28-32 dnů, takže netuším sama a ovulaci nesleduji. Nechali jsme to osudu.. 🙂 Testovala jsem před termínem, ale chytřejší budu až po, takže už jen vydržet. 🙂

nikjean
3. srp 2021

Nevím, co myslíš tím "falešné testy". Maximálně může být test vadný - od výroby, nebo špatně provedený postup testování. Ale falešné čárky testy neukazují, test vždy vyhodnotí výsledek na základě HCG v těle. Buď tam je nebo není.

billiejean88
3. srp 2021

Mne udelal takového ducha Intimed taky. Pak 14 dni testy úplně bílé a pak najednou dalnice. Teď jsem v 15tt 😊 nevím, co to tenkrat bylo, ale duch to asi tak brzo byt nemohl. Podle ultrazvuku jsme totiž mimco počali asi 4 dny predtim.. 🤷🏻‍♀️

nat
3. srp 2021

Pokud jsi tehotna tak je na testu druha carka...Test muzr byt leda vadny,a jak píše paní nahoře spatne udelany,je jedno jaky test si koupis pokud jsi tehotna čárku ti ukaze pokud ne je bilo....

autor
3. srp 2021

@nat děkuji všem za odpovědi, tak snad to vyjde 🙏❤️

autor
3. srp 2021

@billiejean88 jeeeeee tak to moc gratuluji 💐 uvidíme jak to bude u mě 🙈 navíc jdu 24 na preventivku na gyndu 😁 tak kdyztak uvidíme tam jak to dopadne 🙂

jiriiinka
3. srp 2021

To je krásnej duch ☺️ Ryska by byla tenká..držím palce ať to dobře dopadne💞

billiejean88
3. srp 2021

Dej pak vědět, jaký byl test za 2 dny, držím palce 😊

autor
3. srp 2021

@jiriiinka moc děkuji ❤️

autor
4. srp 2021

Tak s odstupem 2 dnů jsem si ráno udělala test. 🙈🙈🙈❤️ Vypadá to nadějně 😍

pajushka1
4. srp 2021

To vypadá moc dobře, držím palce ❤

autor
4. srp 2021

@pajushka1 děkuji 🌷🙏🙂