Termín MS, na testu duch. Po jakém zpoždění vám ukázal //?

lalolita
5. srp 2021

Zdravím ženy,
Snažíme se o miminko s přítelem. Trefili jsme se do plodných dnů, kdy jsi myslím,že ms nepřijde. Dva dny po ovulaci už jsem měla hodně citlivé bradavky na dotek, oblečení nepříjemné (nikdy nemivam,max bolest vaječníků). Od čtvrtka jsem lítala nervózní,že mrcha přijde avšak nic. Jen dva dny bílý, hustý výtok.
Na testu Livsane mikro duch viditelný lehce,vyfotit nejde. Dnes mám termín ms avšak mám tušení,že nepřijde. Teda aspoň doufám 😉
Kdy po zpoždění se Vám ukázaly dvě čárky? Mám v plánu testovat v neděli,pokud ms nedorazí.

alexkisss
5. srp 2021

Doporučují udělat druhy den zpoždění to už by se mela ukázat viditelná čárka na testu držím palce

zuzroko
5. srp 2021

@lalolita 3 den zpoždění krásně viditelné ☺️

lalolita
autor
5. srp 2021

@alexkisss
@zuzroko
Holky děkuji, u druhého těhotenství se mi lehce viditelná čárka ukázala až 8 dní po ms,dřív ani ťuk a už teď jsem testovala jak divá,tak se zas nechci zklamat.😣

sami28
5. srp 2021

@lalolita já měla dvě čárky už asi tři dny před ms 😊 ale někdo má až za pár dní po ms, mohla být přece jen ovulace posunuta. Držím palce 🍀

xnikax1
5. srp 2021

@lalolita klidně bych počkala,já jsem u prvního měla později ovulaci a test mi ukázal až po týdnu vynechání a teď u druhého 2 dny po ms bílo a duch byl až 4vdny po vynechání.

jjasmina
5. srp 2021

@lalolita taky tři dny před MS

lalolita
autor
5. srp 2021

Holky přikládám světlou a tmavou verzi, začínající čárka a nebo ryska?

miszulicka
6. srp 2021

Musím říct že u obou těhotenství jsem měla pozitivní test ještě před očekávanou ms. U prvního jsem to poznala podle pnoucich prsou a teď u druhého že jsem nezvykle nenažrana 🤣🤣😂 a to jsem měl atak cca vždy týden do ms