Tělo chce furt orgasmus před ovulací. Máte to taky některá?

luciebelohradska31
19. říj 2019

Ahoj hoky po mimoděložním poznám vždycky ovulaci chodí jak hodinky hlavně každý měsíc pár dní před ovulaci mám jakoby vztahy v děloze a musím se udělat. Příznaky ovulace mám vždy pár dní než dojde bolesti zad mírná bolest prsou ale ta nadřazenost chodící sama od sebe to už někdy není normální. Někdy mě to chytne i třikrát za den a prostě to nejde nějak zastavit. Máte to taky některá z vás? Před mimoděložním jsem tohle neměla ani ťuk žádnej příznak. Někdy to mám při MS nebo den po ní ale před ovulaci to je někdy na nervy aniž bych myslela na sex tak tělo si až moc říká o orgasmus.

vitezove
19. říj 2019

@luciebelohradska31 ty si to psala z mobilu viď? 😀D nadrženost ti opravil na nadřazenost 😀DD. A stahy na vztahy 😀. takže pak je z toho opravdu podivný příspěvek 😀D.
Já jsem tohle měla jen v těhotenství, na začátku - normálně ve spánku orgasmus. A já jsem nebyla ráda, protože v té době mě dost bolelo břicho a po tomhle ještě víc.
Pokud tě to obtěžuje, tak můžeš zajít za lékařem. Možná by to šlo zmírnit nějakými bylinkami a tak. Jinak pokud chceš otěhotnět a otěhotníš, tak budeš mít nejspíš klid. Tělo je asi nadopované hormony.

luciebelohradska31
autor
19. říj 2019

@vitezove 😅😅😅😅 jo ani jsem si nevšimla jak se to dá opravit ano snažím se otěhotnět... Budu muset zajít k doktorovi tohle je už moc😅

vitezove
19. říj 2019

@luciebelohradska31 myslím, že ve fóru se to asi nedá opravit.
Jinak k doktorovi zajdu, záleží jestli chceš mít miminko. Pokud ne, tak si myslím, že HA to spraví. Pokud ano,tak se to ale taky dá určitě redukovat. Jinak jsou i lidi, kteří mají nechtěně orgamus třeba dvacetkrát denně (i víc). A je jedno kdy. Je to nějaká porucha. U tebe to je evidentně kolem té ovulace, jak se spouští progesteron tak nejspíš ten ti to způsobuje.

vineta
19. říj 2019

@luciebelohradska31 No pokud to je snesitelný a snažíš se o dítě, tak bych to nijak hormonálně nepotlačovala a naopak využila při plození 😉. Tělo ti tím dává najevo, že máš plodný období, a orgasmus v otěhotnění taky hraje nemalou roli. Mít zvýšený libido před ovulací je známka zdravýho průběhu cyklu a jd to normální. Ale nedovedu si z toho popisu moc představit, co ta tvoje situace obnáší, nakolik tě to obtěžuje, takže to ber jen jako podnět k zamyšlení 😉.

merope
19. říj 2019

To je snad normální, ne? Prostě tělo ženy samo dává najevo, kdy je "nejplodnější".

krupka3
28. říj 2019

@vitezove presne jak pises, ja v obou tehotenstvich na zacatku orgasmy ze spani 😀 v prvnim me teda ta bolest bricha potom trapila, ted ve druhem nastesti ne, tak si to spis uzivam 😀

krupka3
28. říj 2019

@vitezove presne jak pises, ja v obou tehotenstvich na zacatku orgasmy ze spani 😀 v prvnim me teda ta bolest bricha potom trapila, ted ve druhem nastesti ne, tak si to spis uzivam 😀