Těhotenství po sterilizace. Porařilo se někomu?

martinkamarcia
26. led 2022

Dobrý den jsem skoro 4 roky po sterilizáci ale ted se nám za stesklo mit další dite ale nevim jak muzete nám nekdo poradiť jestli už nekdo po sterelizaci otěhotněl je mi 41 let a rada bych chtela byt ešte miminko dekuji Marcia

terezsk
26. led 2022

@martinkamarcia pokud si po sterilizaci kompletni tak bohuzel vlastni cestou mit miminko nebudes , je mi to lito

hezz17
26. led 2022

Ivf..

martinkamarcia
autor
26. led 2022

@terezsk dekuji za odpoved a chci se zeptat jde nějakym spusobem otěhotnet

lencaa11
26. led 2022

@martinkamarcia umělé oplodnění na vlastní náklady ...

bassetlady
26. led 2022

Ivf, ale vzhledem k věku to bude drahá sranda s nejistým výsledkem. Případně ivf s darovanými vajíčky.

lachtanice86
26. led 2022

@martinkamarcia když si to zaplatis, tak se o to v car pokusí

marselina
26. led 2022

@martinkamarcia pocitej s cenou cca30-40tisic.

swan42
26. led 2022

@martinkamarcia uprime bych se na to ve 41 uz vykaslala. Nez se to povede, nez se to narodi... Tak vam muze bekt uz 43, 44... Diteti bude teprve kolem 30 a uz mu rodice umrou... Ani vnoucat se mozna nedockate. Sil behat za malym prckem uz taky v tomhle veku moc nebude...
Nejak nerozumim duvodum si v tomhle veku porizovat vlastni maly deti. Neuvazovali jste spis treba o pestounske peci?
Jinak samozrejme zpruchodneni vejcovodu je mozne, ale samozrejme si to musite zaplatit

lachtanice86
26. led 2022

@marselina to bych teda pritlacila na cenu

marselina
26. led 2022

@lachtanice86 Záleží na CARU, ale nás to tak vyšlo. Ivf květen 2021 a bylo mi 40let, vše jsme si platili sami. Záleží na mnoha věcech od toho se cena odvíjí. Povedl se nám druhy pokus.

littlebee124
26. led 2022

@swan42 A co mají podle vás dělat ženy, které se snaží už xy let?

terezsk
26. led 2022

@martinkamarcia pokud mate delohu tak ivf 👍🏼

fyii
26. led 2022

@marselina to teda pritlac, tohle doplacis, kdyz je angazovana pojistovna😉, kdyz bude fobre vyjde to kolem 100 tisic a to je jeste otazka jestli jim budou delat genetiku, jako vzhledem k veku vysoce pravdepodobne, tak ta stavala 70 tis. pred 6 lety

marselina
26. led 2022

@fyii beru to podle sebe a podle toho kolik jsme platili my v květnu 2021.Bylo mi v tu dobu 40let tak ze nám pojistovna nedala ani korunu.
Jiny CAR, jiné ceny a hlavně každá léčba je individuální, ale to tazatelce řeknou v CARU který si vybere pokud do toho půjde. My si platili všechno dokonce i zamrazeni ejakulatu bez příspěvku pojišťovny ptz manzel žije a pracuje v zahraničí.