Těhotenství. Může to být?

molly65
6. lis 2019

Ahoj holky , tak 2 týdny před menstruaci mě začali bolet prsa a v podbrisku s přítelem jsem měla několikrát také pohl. styk a teď jsem měla 1 den zpoždění a dostala jsem menstruaci cítím se nafoukla víc než obvykle prosím děkuji za informace

jituli84
6. lis 2019

@molly65 Když jsem byla těhu tak jsem menstruaci už nedostala, takže asi tak

molly65
autor
6. lis 2019

@jituli84 když on ji někdo nedostává a někdo zase jo to je právě to

rosa106
6. lis 2019

@molly65 V tom případě to mate, tak 50 na 50 😃

jituli84
6. lis 2019

@molly65 Proto píšu , když jsem byla já těhu 🙂

amazonkajanik
6. lis 2019

@rosa106
@jituli84 holky,budeme si muset pořídit kyvadlo a křišťálovou kouli, jinak už to nevidím 😂

jituli84
6. lis 2019

@amazonkajanik beru, kam to pujdem koupit? 😀

nanyh
6. lis 2019

@jituli84 😂😂😂😂 chčiju normálně

cuuza
6. lis 2019

@amazonkajanik Případně logr, čajové lístky, někdy stačí hodit si korunou a nejdpolehlivější je stejně pohled z okna. Prostě kouknu a vím 😀

amazonkajanik
6. lis 2019

@cuuza k ní pošlu naseho psa,ten to na mě cítil 😂 ale může počítat i s prázdnou lednici 😂

jituli84
6. lis 2019

a co teprve tenhle dotaz v diskuzi: Zdravím snažíme se o miminko ale přepadá mě panicky strach aby to miminko bylo zdravé jim kyselinu listovou a nevím čím bych ještě podpořila ten zdravý vývoj . Neustále na to myslím 3 dny už jsem skoro nespala

amazonkajanik
6. lis 2019

@jituli84 jo,taky jsem na to koukala a už nemám sílu na to odpovědět 😂 založila jsem diskuzi Bravo! Tak uvidíme 😂😂😂

molly65
autor
6. lis 2019

@rosa106 asi jo no 😃

ivetas10
7. lis 2019

Zdravím, mám dotaz.
S přítelem se snažíme o miminko, podarilo se, jsem v 6tt , jenomze jsem i krvácela, v pondeli jsem byla na ultrazvuku,a videla tam jen prazdny gestační váček, do papiru mi bylo napsano : hrozící potrat. Ale od te kontroly uz nekrvacim. Dostala sem neschopenku, A mam doporuceno i kyselinu listovou a Utrogestan a v dalsi pondeli mam jit na kontrolu. Myslite ze tam pujde vidět uz srdíčko nebo je vse ztraceno? :( Dekuji

jituli84
7. lis 2019

@ivetas10 to vám nikdo dopředu neřekne, je to tak 50/50, jak dlouho ste krvácela, pokud jen krátce , naděje tam je.

amazonkajanik
7. lis 2019

@ivetas10 to se uvidí na kontrole. Mě doktorka nechala klidně s bolestma chodit do práce a dala jen lístek pro rzt,kdyby to se mnou seklo. Ta vaše je zřejmě zodpovednejsi, tak držím palce,přeci jen 6tt je hodně brzy na srdíčko

jituli84
7. lis 2019

@amazonkajanik Tak to mě hnala taky doktorka na neschopenku.ono záleží na ovulaci, já srdíčko měla třeba už

amazonkajanik
7. lis 2019

@jituli84 no,nakonec jsem od ní odešla. Jako krvácet,mít děsný bolesti a nechat mě v práci (poštovní doručovatel - pěší) a pak,mi v 28letech rozmlouvat dítě,když jsme s mužským měli krizi, to už na mě bylo moc ...