Těhotenský test. Vidíte zesílení?

kysloberga
19. čer 2020

Ahoj holky,vidite taky zesilovani druhe carky? Nebo to chci jen ja videt? Mam 14.den od ovulace a 31.den cyklu. (Cyklus mivam tak 29-35). Dost me boli prsa,vcera jsem i spinila a bolely me vajecniky,takze vsechny priznaky prichodu menstruace :( Tak doufam,ze nedorazi a udrzim to.

kuttu
19. čer 2020

Myslím,ze sílí...tak at se miminko udrží a gratuluju🌷

kysloberga
autor
19. čer 2020

@kuttu Jenze mam vsechny priznaky prichodu menses,takze dost bojim :( Ale dekuji.

majina89
19. čer 2020

@kysloberga držím palce!

kysloberga
autor
19. čer 2020

@majina89 dekuji 🙂 modlim se 🙂

hvezdicka09
19. čer 2020

@kysloberga podle mě sílí, ja taky měla příznaky jako na ms, je to normální. Hodně štěstí 🍀

kysloberga
autor
19. čer 2020

@hvezdicka09 dekuji za uklidneni 🙂 dneska jsem test nedelala a udelam az zitra,at vidim kdyztak vetsi rozdil 🙂

amazonkajanik
19. čer 2020

@kysloberga to já měla skoro celé těhotenství,bolesti jak na ms,buď v klidu ,čárka zesílila 😉

jjasmina
19. čer 2020

@kysloberga jj udělejte zítra, myslím, že sílí jinak příznaky podobný ms jsem měla taky, držím palce ať se udrží

kysloberga
autor
19. čer 2020

@amazonkajanik dekuji za uklidneni 🙂

kysloberga
autor
19. čer 2020

@jjasmina dekuji,uvidim zitra 🙂

kuttu
19. čer 2020

@kysloberga me bricho jako na MS bolelo asi do 10.tydne

kysloberga
autor
19. čer 2020

@kuttu No ale ja i spinim(ikdyz dnes mi prijde,ze uz mene) a mam hrozne bolave prsa :( Tak doufam,ze to budu mit stejne jako ty a neni to predzvest menses 🙂 Moc dekuji za podporu 🙂

jjasmina
19. čer 2020

@kysloberga No jaj tak to budu držet pěsti ještě víc

kysloberga
autor
19. čer 2020

@jjasmina dekuji 🙂 Uvidime,modlim se 🙂

jjasmina
19. čer 2020

@kysloberga Ano, uplně vím, jak vám je, nám to klaplo až na popáté a do dalšího ani nemám chut popravdě, asi si rozmazlíme jen to jedno naše, které bylo bez komplikací 🙂

kysloberga
autor
19. čer 2020

@jjasmina Jasne no,vsak uvidite,treba jeste prijde chut 🙂 To my teprve zacali pracovat na prvnim 🙂

jjasmina
19. čer 2020

@kysloberga Tak budu držet, at se povede 🙂

kysloberga
autor
19. čer 2020

@jjasmina dekuji 🙂

kysloberga
autor
19. čer 2020

Tak jsem to nevydrzela a udelala si pred chvili test a carka je o dost slabsi :( Muze to byt tim,ze jsem to delala z odpoledni moci,ktera je naredejsi nez ranni? Doposud jsem delala jen z ranni... Ach jo :(

jjasmina
19. čer 2020

@kysloberga já dělala jen z odpolední, kolik dní máte do ms?

kysloberga
autor
19. čer 2020

@jjasmina Ja nemivam ms uplne presne,cyklus mivam tak 29- 35,jak kdy. A dneska mam 31. den cyklu... Takze tezko rict.

kysloberga
autor
20. čer 2020

Vpravo test je z dnesniho rana a vlevo je ctvrtecni. Myslim,ze sili. A ms stale nic,pokracuju v modleni 🙂

jjasmina
20. čer 2020

@kysloberga Sílí, hurááá 🙂 Tak at se udrží 🙂

kysloberga
autor
20. čer 2020

@jjasmina Musí 🙂

kuttu
20. čer 2020

Krásně pozitivni test👍👍👍👍🌷vse je tak,jak má být 😊

kysloberga
autor
20. čer 2020

@kuttu Jojo,taky to rada vidim. Ale porad mam jeste obsvy,aby fakt neprisla ta ms a nevyplavila to :( Ale musim verit a nesmim stresovat 🙂 Mam totiz Leidenskou mutaci a pco,takze vysoke riziko potratu :( 7.7. jsem stejne objednana na preventivku na gyndu,tak uvidime,snad se to do te doby udrzi 🙂

kuttu
20. čer 2020

@kysloberga ono takhle na zacatku je to buď a nebo...drzim pěsti,at vse dobře dopadne✊

kysloberga
autor
20. čer 2020

@kuttu dekuji 🙂