Těhotenský test. Můžu se radovat?

slunickova
20. bře 2020

Ahoj,myslite ze se muzu radovat?zitra to mam dostat.

lucieevita
20. bře 2020

Určitě můžeš 🥰 gratulujeme k těhotenství ♥️

besi114
20. bře 2020

@slunickova velká gratulace 🤗

lachtanice86
20. bře 2020

To snad vidíš že je pozitivní

jitkaem
20. bře 2020

Raduj se az po kontrole. Drzim pesti at je vse v poradku a tam kde to ma byt 🙃

zuzaadol
20. bře 2020

@slunickova a ty jsi slepá nebo to potřebuješ slyšet stokrát?

slunickova
autor
20. bře 2020

@zuzaadol potrebuju to slyset 100krat😂diky

vendelinka08
20. bře 2020

Já chápu radost z těhotenského testu, ale nadpis by mohl být jiný, jako třeba, Supeeeeer, zadařilo se. Protože otázka je tady zcela zbytečná.

martinie88
20. bře 2020

@slunickova Krasne😍 Nic si ze zdejsich dam nedelejte, tyhle nenavistne komentare nechapu🙈 U ducha vas servou, ze tam nic neni a u carky, ze jste slepa🤦‍♀️

slunickova
autor
20. bře 2020

@martinie88 presne tak,taky mi to prijde jak zavist 🙈nechapu.

slunickova
autor
20. bře 2020
slunickova
autor
20. bře 2020

Spis by me zajimalo ukaze mi uz digital tydny?a kdy zajit k dr?ted se mi moc nechce v teto situaci staci treba za 14dni

vendelinka08
20. bře 2020

K Dr stačí tak za 3 týdny a s Digi testem zkušenost nemám, vždy mi stačil papírový. Jinak bych spíšeb gynekologa kontaktovala prve telefonem a domlouvala se.

koko123
20. bře 2020

Super gratuluji, dej doktoru určitě vědět, já jsem volala zároveň tedy že gynekologa měním a rovnou se mě sestřička ptala, jestli mám s něčím problém a potřebuji hned vyšetřit. Akorát sem ji řekla že ani ne, ale že mám 2 dny zpoždění a test pozitivní. Tak jdu v pondělí na prohlídku. Za zavolání nic nedáš 😊

terka80
20. bře 2020

@slunickova to si teda pis 🥳🥳🙂👍👍

loylii
20. bře 2020

@slunickova těhotenské testy mas v profilu z unora taky pozitivní? Bud trollujes, nebo ti to nakonec minuly měsíc nevyšlo? Nezlob se na mě, ale asi se už v testech vyznas, žádný začátečník.

slunickova
autor
20. bře 2020

@loylii minuli mesic jsem mela biochemicke,jinak diky.

loylii
20. bře 2020

@slunickova no tak když víš, jak mají vypadat testy, tak si i odpovís. Držíme palce a k Dr jdi v 8.tt. To už je i vždy videt srdeční akce a já si vždy po tomhle ujištění přišla “opravdu” těhotná. Parkrat mi to před tím taky nevyšlo. 2x bio, 1x SP. A radim nikomu kromě chlapa doma to nerikat. Do te srdeční akce😉 mě to pomohlo! Až při tehu, které jsem tajila Před okolím a příbuznými bylo vše v pořádku. Jako nějaká vyšší moc😉 při mě stala.

krupka3
21. bře 2020

K dr staci jit tak za mesic (cca 7tt), do te doby ti dr bude jen opakovat, ze zatim neni nic videt a budes nervozni. Udelej si 2x tydne pro radost test a na kontrolu pockej, OBZVLAST ted neni kam spechat.

terinka212
21. bře 2020

Tady nekdo vidi ducha? 👻😁Na fotce jde to blbe videt. MS mam dostat az zitra nebo v pondeli

slunickova
autor
21. bře 2020

@terinka212 bohuzel nic tam neni

loylii
21. bře 2020

@slunickova odborník, který se sám ptá jak má vypadat pozitivní test - radi😃

slunickova
autor
21. bře 2020

@loylii to radeji ani komentovat nebudu🙈jak se rika kdyby hloupost nadnasela 😂😂😂,samozdrejme vim jak vypada pozitivni tt,myslela jsem ze budou gratulace a ne zavist boze muj clovek ma radost a pak todle,mam uz dve deti takze tak ale uz to tu radeji komentovat asi nebudu,jedine v cem je pravda ze sem mela dat jiny nazev

loylii
Autor odpověď smazal
Zobraz
loylii
21. bře 2020

@slunickova mít doma dvě deti a ptat se na jasne pozitivní test, to už je vážně ulet.. jestli mas FB, dej to tam.. budeš mít hodně laiků😉))))

slunickova
autor
21. bře 2020

@loylii v nazvu je ze se ptam jestli je pozitivni?

loylii
21. bře 2020

@slunickova mužů se radovat a jestli je test pozitivní je snad to samé ne? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

nat
21. bře 2020

@slunickova jste těhotná, ,ale maminky to nevyctete v návodu??? Každý den několik takových dotazů 😟😟

nat
21. bře 2020

@loylii přesně 😁😁ne jsou že si neprectou návod je to tam jasné psane

slunickova
autor
21. bře 2020

Nikdo vas,ale nenuti cist a komentovat muj dotaz,

mamisenka
25. bře 2020

@slunickova ahoj me dneska meskala ms a obyc test slaby duch koupila jsem digital a vysel pozitivne tak myslim ze urcite i tobe uz ukaze 🙂