Těhotenské testy Livsane BENU časný nebo CLEARBLUE digital?

hasara33
29. srp 2018

Ahoj všem, měla bych dotaz ohledně těchto dvou testů, respektive jsem hlavně zvědavá, ten Livsane má citlivost 10 a Clearblue 25 a přesto na Clearblue je napsáno, že dokáže ukázat poz. výsledek už pět dní před MS, na Livsane časným TT je 4 dny před MS přesto, že má údajně vyšší citlivost…má s tím někdo zkušenost? Myslím tím, že Livsane neukázal nic a digital Clearblue ano? :D Díky

loylii
29. srp 2018

@hasara33 mám skvělý zkušenosti s Clearblue.. ukázal mi tehu vždy před údajnou MS. 3 dny. Udělala sem jich za život fakt dost, nikdy se nemýlil.

hasara33
autor
29. srp 2018

@loylii děkuji za názor ;) mám zpoždění teprve jeden den takže spíš ještě chvilku počkám a uvidíme 🙂

veronika8808
29. srp 2018

Já clearblue dělala dnes odpoledne. Vyšel mi plus a 1-2. Teď večer jsem to dostala 😟

hasara33
autor
29. srp 2018

@veronika8808 to mohlo být biochemické, taky se mi to bohužel stalo ....test pozitivní po třech dnech zpoždění MS a pak za další 4 dny přišla mrcha

loylii
29. srp 2018

@veronika8808 boli hodně bricho? Třeba to je jen spineni...

veronika8808
29. srp 2018

@loylii docela jo. Už přemýšlím nad práškem na bolest

hasara33
autor
29. srp 2018

@veronika8808 to mě moc mrzí, rozumím ti.... nicméně je to lepší teď než až třeba později, koneckonců příroda ví co dělá a pokud se těhotenství neuchytilo mělo to jistě důvod ;) 🙂

veronika8808
29. srp 2018

Holky já vůbec nevím jestli si mam vzít ibalgin na bolest nebo zajet do nemocnice. Asi jsem moc velká histerka

hasara33
autor
29. srp 2018

Já si vzpomínám, ze mě taky hrozně bolelo břicho a dost jsem krvácela, ale na nemocnici to nebylo 🙂 počkej a pokud to nepřejde nebo to bude horší tak pak třeba zajeť do nemocnice 🙂

loylii
30. srp 2018

@hasara33 hcg se ti neukáže jen tak, tak ze urco tam něco proběhlo, a pokud to nevyjde teď, příští mesice to je tutovka😍 já otěhotněla 2x po sobě a druhe tehu úspěšně 👍👍👍 udělej si dnes ještě papírový test, a pak zítra další, zda to sili.. doktor teď nic neuvidí..

evakaspar
30. srp 2018

Livsane benu dela falesne carky, vlastni zkusenost. Za me top clear blue. Kdyz testy ukazovali slabounke carky clear blue jednoznacne 1-2 tydny 😉

veronika8808
30. srp 2018

@loylii no jsem z toho jelen.Na testech duchove. V den očekávané menstruace Digital plus a 1-2 a vecer menstruace. Dneska ráno na testu též duch. Teď dopoledne jsem doma vyhrabala dva mamatesty tak šup snima do moče a ještě dusici. Tak uvidím. Buď to odejde nebo se stane zázrak a budu menstruovat do 5 měsíce jako moje teta :D

jsmnk
30. srp 2018

@veronika8808 i to se muze stat. A menstruace je silna?? Doufam, ze to dobre dopadne, dej vedet o prubehu 🙂

veronika8808
30. srp 2018

@jsmnk zatím je taková normální ale sem tam když jdu na záchod vypadne ze mě takový ten kousek. To mívám při každé MS

veronika8808
30. srp 2018

Já vím že jsem jak blbec ale zažívám tohle poprvé. Takže nevím, jestli čekat až dokrvacim nebo jet na gyndu do nemocnice. Břicho mě bolí pořád ale už to není na prášek jako v noci

hasara33
autor
30. srp 2018

@veronika8808 já vím, že si pořád děláš naděje a nechci ti je kazit, ale pokud z tebe odchází kousky tak to jsou kousky děložní sliznice čili jakmile odchází krev i s kousky tak není možné těhotenství, protože by se ani nemělo kde uchytit a co se týče těch duchů na testu tak to je nejspíš ještě doznívající hladina HCG nicméně na gyndu si zajdi aby se pro jistotu na tebe podíval doktor

veronika8808
30. srp 2018

Až přijede přítel tak tam zajedu protože menstruacni bolesti přešli ale místo toho nepravidelna bodava bolest na prave straně. A test od rána zesílil

ovecka14
30. srp 2018

Ahoj, tak za mě růžový test Livsane je nejlepší. Ukázal mi slabou čárku úplně první, když byl ještě slavný mamatest dlouho negativní. A Clearblue - ne ten digitální, mi vyšel pozitivní jeden den po Livsane, přesto že je citlivost 25.Ja doporučuji oba.

agneska7
30. srp 2018

@veronika8808 ahoj tak co ti rekly? Ten test zesilil krasne

miba10
1. zář 2018

@hasara33 za mě z Benu lékárny super. Ukázal i dost dopředu před MS. To se pak potvrdilo. Využila jsem je několikrát a vždy spolehlivě

veronika8808
2. zář 2018

@agneska7 Ahoj. No na testech byli duchove, digi plus 1-2 ale odešlo to. V pátek jsem volala na krev a hcg bylo jen 24. V úterý jdu znovu na krev

zuzlinka30
2. zář 2018

Ahoj a co myslite o tomto?

agneska7
2. zář 2018

@veronika8808 a nebo to je zacatek 🙂 preji v utery stesticko 🙂

veronika8808
2. zář 2018

@agneska7 Rada bych tomu věřila ale asi ne. MS normálně proběhla. Dneska mám 5 den ms. Od včera Teda jenom spinim sem tam ale takhle pozitivně to nevidím. Jako Doktorce to bylo divný že v den kdy přišla mrcha ten digi byl pozitivni ale sama mi říkala že to spíš odešlo.

agneska7
2. zář 2018

@veronika8808 a tet jsi zkousela test?

veronika8808
2. zář 2018

@agneska7 Nezkousela