Špinění týden před MS

danca2719
8. kvě 2019

Ahoj holky, prosím Vás chci se jenom zeptat, zda to některá z Vás takhle někdy měla.
Včera jsem zaznamenala na sobě růžové špineni, s tím, že nikdy před tím jsem to neměla. Po špineni dneska už ani stopa, vůbec nic... Jsem si 100% jistá, že o MS se nejedná, páč mi nikdy nepřišla dřív než měla,ba naopak se občas spozdí o 1-2 dny. Vím, že tělo není stroj, ale jak už jsem psala, nemyslím si, že to je procházející se MS, to bych na sobě určitě poznala. Minuly týden v úterý jsem měla Ovulaci, kterou na sobě poznám dle hlenu a citlivého podbrisku, plus potvrzena UTZ jako každý měsíc.
Vím, že to muže být cokoliv, ale nikdy jsem se s tím nesetkala, zažila jsem snad spousta věci i hormonální výkyv, ale tohle opravdu poprvé.
A tak se ptám, myslíte, že se muže jednat i o uhnizdeni?
S přítelem se snažíme už přes dva roky, oba zdraví a po vyšetření nezjištěn žádný problém.
Prosím hloupé odpovědi si odpusťte, člověk občas chce vědět , že má aspoň nějakou malou naději.
Takže pokud některá z Vás jste měla s tímhle zkušenost, budu rada za reakci.
Ps: s přítelem spolu se tulime vždy obden, behem ovulace to teď bylo každý den. Všem předem moc děkuji za reakce! 😊🙏🏽

kocila
8. kvě 2019

@danca2719 mozna se jedna o uhnizdovani..drzim palce

danca2719
autor
8. kvě 2019

@kocila Kéžby to bylo tak, jak píšeš. A děkuji! 😊

aselluska
8. kvě 2019

Mám to stejně jako ty, uvidíme 😉

danca2719
autor
8. kvě 2019

@aselluska Moooc držím palce, ať to vyjde jak si přejeme. Určitě pak dej vědět 😊

aselluska
17. kvě 2019

@danca2719 tak jak to vypadá?

danca2719
autor
19. kvě 2019

@aselluska MS dorazila, takže nijak. Ve středu jdu na folikulometrii tak jsem zas zvědavá co řekne doktor tentokrat.