Špinění po ovulaci. Zkušenosti? Mohlo by se zadařit?

amalka2981
18. led 2021

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenost s následujícím? 🙂 Dnes jsem 6 DPO (teda spis od pozitivního ovulační testu) a dnes dopoledne jsem trošku špinila. Teď už dobrý, byla to spíš jen taková jednorázovka. 😊 Podbřišek mě poboliva, ale není to nic hrozného. Snažíme se o mimčo 7. Měsíc. Beru první cyklus clostilbegyt a duphaston. Myslíte si, že by se mohlo zadařit nebo to má spíše spojitost s ovulkou? Nebo ani jedno? 🙂
Děkuji za vaše názory a zkušenosti. 🙂

klchudik
18. led 2021

@amalka2981 může to být hnízdění ☺

amalka2981
autor
18. led 2021

@klchudik Jee, tak to by bylo super 🙂 Nechci mít falešné naděje, ale bylo by to super.. 🤗 Děkuji 🙂

gramar
18. led 2021

Mohu se přidat s dotazem... Ve svém ne/cyklu jsem se právě setkala s novinkou. Momentálně jsem 39 DC (o pravidelnosti u mě nemůže být řeč, pohybuji se od 25 - 84 dní, průměr chytrá kalkulačka počítá na 46 dní), ovulaci nehlídám nemám na to nervy, ale 15.1. (což by dle průměru bylo cca tři dny po ovulaci) se u mě zjevilo světle růžové špinění, tak jsem čekala že bude následovat MS jenže nic, dnes zase, bolí mě prsa (ale to je běžný jev před MS), jsem nafouklá jak balón, píchá mě v podbřišku, ale MS se netváří že by se rozjela... Dotaz zní, může to být ovulace nebo stávkující menstruace, případně už jsem se zase porouchala... Dle moudrých rad jsem si říkala že by to mohlo být ovulační "krvácení", ale v životě jsem se s tím nesetkala tak vůbec nevím co si pod tím mám představit... Díky za rady, názory a zkušenosti, nechci letět na gyndu s "ničím"...

miskatus
18. led 2021

@gramar já mívám obcyklus taky ovulační krvácení....nevím proč to není pokaždé a nevím proč se mi to spustilo skoro s pětatřicítkou na krku :D tři dny po ovu je asi brzy na nějaké hnízdění, ale kdo ví... 🙂 jestli bolí prsa z těhotenství tak už bys musela mít dvě čárky tak zkus test. 🙂

gramar
18. led 2021

@miskatus Na test by bylo brzy, pokud budu brát ten průměr tak bych měla ovulaci cca 12. a to je šest dní a já mám nějaký divný vzestup a testy ukazují vždy až pomalu před porodem 😂 Spíš že mě to překvapilo, nikdy jsem nic podobného nezažila, když jsem začala špinit tak jsem to do 24. hodin dostala a teď třetí den, zase takové kdo ví co špinění a rozjezd MS nikde... Tak třeba se to spouští věkem, klad bych viděla v tom že pokud by to tak bylo, mohu si dopočítat kdy to dostanu, protože když jsem zkoumala ovulaci tak od ní jsem to do 14. dní dostala, jenže teď to nezkoumám tak vím prd a čekám 😂

miskatus
18. led 2021

@gramar já jsem dnes taky 6 DPO 🙂 já většinou to krvácení mám i 4 dny před ovu, ale četla jsem že jí někdo má v den ovu...já každopádně ne. Třeba to vážně bylo uhnizďování, však když uděláš za 3 dny test tak to zjistíš. 🙂

gramar
18. led 2021

@miskatus No za tři dny už snad jo... Upřímně moc šancí tomu nedávám, po dvou a půl letech už jsem to nějak odpískala, pravdou je že od včera mám tendence projíždět obchody s dětskýma blbostma, tak abych zas neměla stav "magor" 😂

klchudik
18. led 2021

@gramar každopádně děj vědět ☺

klchudik
18. led 2021

@amalka2981 teoreticky by ti za týden už měl dát odpověď test, nicméně i když by byly // tak to nemůžeš brát za final, do termínu MS 🙈 je to strašně nepředvídatelné....
Já sama sem dělala test už 11DPO a byly tam //

gramar
20. led 2021

@klchudik Tak nic, dnes se rozjela MS, takže jsem jen porouchaná 😂

marketanova
30. led 2021

Já špiním prakticky po celý rok mezi menstruací a bohužel nemám ani ovulaci. Mám diagnostikován syndrom PCO a bojím se, že to celý život nepůjde..