Špinění okolo 10. DC. Setkala jste se s tím některá?

majili
10. led 2020

Je to už asi čtvrtý měsíc, co pokaždé pravidelně cca 9. - 11. dne cyklu špiním. Menstruace mi končívá už tak 6. DC. Přitom dle bazální teploty mám ovulaci vždy až kolem 16. dne cyklu. Začalo to asi tím, když jsem začala pít kontryhelový čaj, ale nějak mně nenapadá, z jakého důvodu by se to krvácení mělo v tuto dobu objevovat. Zkusím se zeptat doktorky, ale zajímalo by mě, jestli jste se s tím některá nesetkala?

terka80
10. led 2020

@majili mam ms 6 dni z toho 3-4 dny krev a pak spinim.od 7 dc zacinam mit plodny hlen spolu se spinenim a to trva az do ovulace ktere je mezi 10-12 dc.gyn mi rekla ze je to hormonalni a nic spatneho.kdyz sem brala gynex v kterem je kontryhel tak sem spinila neustale musela sem vysadit

lula86
10. led 2020

@majili podle mého je to tím kontryhelem. Já s ním měla podobnou zkušenost a posunula se mi ms. A to přitom mám pravidelný cyklus po 28 dnech.

majili
autor
11. led 2020

@terka80 @lula86 dekuji za nazor, mne se prave posunula trochu menstruace a cyklus, mela jsem vetsinou 32-33 dni a ted se mi to zkratilo do 31 dni a ovulace se prave posunula taky, ale mam ji az tak ten 15. - 16. den, takze spineni z ovulace nebude. Zajimalo by me teda, jestli to spineni je nejaky problem nebo ne a jestli radsi ten kontryhel teda vysadit 🤷🏻‍♀️ mne to spineni nejak obzvlast neobtezuje, je to tak dva dny a neni to nic hrozneho, jen jestli to neni nejaky problem 🤷🏻‍♀️

lula86
11. led 2020

@majili záleží na tobě. Pokud ti to nevadí tak nemusíš pití čaje vynechávat. Kontryhel posunuje cyklus aspoň mě to udělal. Spineni by taky mohlo znamenat uhnízdění.

luciegar
28. led 2023

@majili ahoj, můžu se prosím zeptat, jestli jsi to špinění před ovu nějak řešila? Mam to podobne, spinim vždy uz tak od 14 DC a ovu mám az 19 DC.. (cykly dlouhé cca 32 dni)
Moc děkuju za případné info!
L.

majili
autor
7. únor 2023

@luciegar jak jsem prestala pit kontryhel, tak prestalo i spineni. Delal mi to nejspis on.

luciegar
8. únor 2023

@majili dekuji. Zatim jej vysazovat nebudu, krom toho spineni mi neskutecne pomaha s pms, tak snad to je ok. 🙂