Snažení po samovolném potratu. Už můžeme?

sarikslezak
16. kvě 2020

Ahoj holky, minuly tyden jsem v sobotu samovolne potrtila v 8+2tt. Muj dotaz zní: krvácela jsem necelý tyden, kdyz jsem byla na pohotovosti v tu sobotu, bylo mi řečeno, ze vse odeslo samo. Ja mam jit na kontrolu ke svoji doktorce az v utery, ale co me trapi je, ze uz zase s pritelem normalne sexujem a jestli nevadi, ze se udela do me? Chcem se snazit o mimco, ale ja ted nevim jestli uz muzem? Nebo bych mela jeste pockat az dorazi prvni MS po SP? Dekuju

maruska2244
16. kvě 2020

Já jsem samovolně potratila v 5tt v dubnu, krvácela jsem hodně dva dny pak už jen spinila a s pritelem jsme na to hned vlitli😆 bohužel byl minulý cyklus anovulacni,takže z toho nic nebylo a Ms přišla už 21DC místo 28DC. Tenhle měsíc ovulka proběhla jak má,takže se snad zadari 😊😊... Jinak si myslím pokud se na to cítíte už teď tak bych nečekala a šla do toho, někdy se zadari hned a další Ms už ani přijde. Přeji hodně štěstí ♥️♥️

martiniquest
16. kvě 2020

@sarikslezak po samovolnem potratu muzes tehotnet okamzite

cysticka
16. kvě 2020

Nebala bych se toho. SP je pry jako normalni MS. Drzim palce 🍀

radullah
16. kvě 2020

Po samovolném potratu můžeš hned, bez nějakého omezení. Čeká se jen, když je potřeba čistit chirurgicky, aby se zregenerovala děložní sliznice. Tady žádný zásah nebyl, tělo si poradilo a to je to nejlepší a nejšetrnější 🙂

jjasmina
16. kvě 2020

jj jak píší holky, já jsem minulý rok v dubnu začala krvácet a sp, v červnu potvrzené těhotenství a dnes tu už je to naše zlobidlo 🙂 Přeji hodně štěstí

kosi_cek
16. kvě 2020

Jestli tě to trápí, tak to prostě nedělejte nebo se chraňte, jestli tě to trápí jen proto, co ostatní říkají, či píšou, tak se zařiď podle toho, co píší nebo se zařiď podle toho co cítíš ty, že je správné. Volba je na Tobě, nikdo ti nic nemůže zakázat nebo nařídit, existují jen jistá doporučení, možná rizika, ale nikde není dáno, že když to budeš dělat tak a tak, dopadne to tak a tak a td., to vůbec 😉

chumlee71
16. kvě 2020

@sarikslezak já po SP hned otěhotněla 😉

zacinajicisnazilka
16. kvě 2020

Ahoj. Já jsem samovolně potratila v úterý. Úterý a středa strašné krvácení. Ve čtvrtek jsem šla na pohotovost, protože jsem měla bodavé bolesti v pravém podbřišku. Naštěstí podle ultrazvuku vše odešlo a děloha čistá, jako by nikdy nic nebylo.... Dneska už jenom špinim a nikdo z doktorů neříkal nic o čekání. Takže jakmile se budeš cítit, můžete hned 🙂 Moc ti držím palečky 🙂

ivounekivus
16. kvě 2020

@sarikslezak Mně bylo gynekoložkou po samovolném potratu 8+1 doporučeno počkat do ms a potom mít nechráněný sex.

jjasmina
16. kvě 2020

@ivounekivus Ono je to různé moje dr říkala počkat tři měsíce-ale šli jsme na to po 1.ms

krupka3
17. kvě 2020

Muzete. Pokud je telo pripravene, dovoli to. Pokud ne, pak ne 😉

martiniquest
17. kvě 2020

@jjasmina Po spontannim potratu? Ceka se jen po revizi, kdy dochazi k poskozeni delozni sliznice - je tam totiz zvysena pravdepodobnost vrostle placenty ci jinych komplikaci v dalsim tehotenstvi.

martiniquest
17. kvě 2020

@cysticka To vazne neni. Zalezi v jakem tydnu potratis. Ja potratila na konci prvniho trimestru a probihalo to jako porod - viz prispevek na mem profilu. Kamaradka loni potratila v 8tt a taky uz to vypadalo dost jinak nez MS

jjasmina
17. kvě 2020

@martiniquest jj měla jsem sp v dubnu loni, však mě na tom konci června zprdla, že jsem těhu už, ale celé těhu jsem měla v pořádku a ted je to zlobidlo už s námi.

martiniquest
17. kvě 2020

@jjasmina Pak by se pani doktorka mela dovzdelat 😯

jjasmina
17. kvě 2020

@martiniquest paní dr je starší ročník, ale tak tohle zrovna je to poslední, co mě trápilo 🙂

martiniquest
17. kvě 2020

@jjasmina Chapu. Jem si myslim, ze by lekari meli davat relevantni informace. Kdo jiny kdyz ne oni

jjasmina
17. kvě 2020

@martiniquest jj to máte pravdu samozřejmě .