Snažení o mimi - nepít alko a líp se stravovat?

michalusenka
27. led 2015

Tak by mě zajímalo, zda vy, co jste se začly jakože snažit o mimi, tak od té doby jste třeba nepily alko, nebo pily míň, kdyby náhodou a začly se třeba líp stravovat? Nebo jste začly, až když to bylo potvrzené.... nebo jste to vůbec neřešily tu stravu?

polaks
27. led 2015

Počas snaženia som alko úplne vysadila,ale stravu som nemenila a ani nič iné..

michalusenka
autor
27. led 2015

@polaks a kdyz to reknu blbe nemela si strach, ze to bude treba trvat dlouho a ty nebudes tak dlouho pit? vim, ze to zni divne asi ale 😀

p3tulkaa
27. led 2015

já vždy zapila příchod MS, pak nepila až do ovulace a následné MS 😀

michalusenka
autor
27. led 2015

@p3tulkaa 😀 😀

maru84
27. led 2015

Taky plánuju nepít ve druhé půlce cyklu. Říká se, že první tři týdny jsou ok, protože mimčo ještě neni napojené, ale proč to zbytečně pokoušet. Ale taky myslím, že po příchodu MS si dopřeju víno ve větším množství a ne jednou a pak zase měsíc nic a pořád dokola, dokud se nezadaří 🙂
Na zdravější stravu jsem najela už před pár lety. Co jsem ale zařadila byla asi na dva měsíce chlorela na detoxikaci těla. Poradil mi to masér, co dělá i trochu výživu, a v lékarně mi taky potvrdili, že to je dobré

p3tulkaa
27. led 2015

@michalusenka a to jsem v pátek měla státnice a v sobotu už pozitivní test, ani ty jsem nezapila 😀

rencaf
27. led 2015

...tak pokud se už nějaký čas nedaří, tak určitě řešit stravu včetně pitného režimu a zapřemýšlet tak celkově o zdravějším životním stylu.. já osobně jsem vypila hektolitr bylinek pro vyčištění organismu a snažila se zdravěji jíst - ovoce, zelenina, šťávy, málo cukru, soli... Ryby, drůbež, obiloviny, omezit stres a trochu se hýbat... pak se zadařilo 🙂 Držím palečky 😉

michalusenka
autor
27. led 2015

@maru84 jj chlorelu znam.......mamka pije i jecmen.......ale ten na lacno nedavam 😀

polaks
27. led 2015

@maru84 Neviem čo sa vraví,ale určite viem,že ak žena pije alkohol v akomkoľvek aj malom množstve počas prvých troch mesiacov a samozrejme aj v ďalších trimestroch môže u dieťaťa nastať fetálny alkoholový syndróm takže neriskovať je asi lepšie,než si potom otĺkať hlavu a múr. http://www.choredieta.sk/index.php/novorodenec-...
@michalusenka nie vôbec mi to nikdy neprekážalo.Ja som totiž nikdy nejako extra na alkohol nebola ,pijem len aperitívové vínka,sladké likériky a tak,proste len sladký chlast.Ale počas snaženia si dám maximálne pohárik a to počas menštruácie,kedy nieje predpoklad,že by som otehotnela.

michalusenka
autor
27. led 2015

@polaks
@rencaf
@p3tulkaa
@maru84
diky vsem za odpovedi

maru84
27. led 2015

@polaks Jasný, já bych se alkoholu v těhotenství nedotkla 🙂 Podle mě ty tři týdny o kterých se říká, že jsou ok, by mohly být ty počítané od MS. Takže 2 týdny člověk vůbec těhotnej neni a pak je to ten první týden, kdy oplodněné vajíčko sestupuje a uhnizďuje se. A teprv pak je napojené na tělo ženy. Ale těžko říct, zas tak moc jsem to nestudovala, jelikož mě to netíží.
Nicméně podle mě dost holek, i podle toho co se tu někde jinde psalo, se třeba opije když už těhotné jsou, protože nevěděly, že jsou. A vždycky to naštěstí dopadlo dobře...
Ale myslim, že kdo se opravdu snaží, tak si dá pozor a pije jen maximálně při MS 🙂

michalusenka
autor
27. led 2015

@maru84 tak svagrova pri prvnim nevedela ze uz je tehotna nebot dostala kramy takze byla na kostu vina a vypila dost vzorku a pak chytla virozu v Egypte ale vse v poho 😀

maru84
28. led 2015

@michalusenka Hmm, varianta, že přijde MS i přes těhotenství mi nedošla. Hlavně že u švagrové vše ok. Ono to tělo i mimčo se naštěstí vypořádají s lecčím

svetlanap
28. led 2015

Po vysazení HA jsem pila bylinkový čaj na vyčištění organismu (jen hrnek ne litry 😀) Alkohol moc nepiji, ale nepila jsem vůbec, ani když jsem se vdávala.Jídlo a pití jsem výrazně neměnila ani v těhotenství, jedla jsem podle chuti, jen se nepřejídala a možná víc pila. Taky jsem slyšela o holkách, co se příšerně zlily a pak zjistily, že jsou v tom a neměly problém, ale asi bych to neriskovala, pokud se snažím.

alen_ka
28. led 2015

@michalusenka já se snažím líp stravovat a pít s mírou, ale už delší dobu a kvůli vlastnímu zdraví, letos se zařadím mezi třicátníky a navíc mi tlak letí nahoru, pokud jenom ležím, jím a piju, tak musím to tělo trochu šetřit, snažením o dítě to jenom dostává další smysl
jinak si upřímně řečeno nedovedu představit, že bych se snažila třeba rok nebo dva a ošidila se kvůli tomu o všelijaké oslavy a večírky 😀 ale ve všední dny a všeobecně takové ty "klidné" dny si stejně dávám maximálně sklenku vína a až budu těhotná, tak vypustím alkohol úplně, nebo aspoň ochutnám z manželovy sklenky 🙂

michalusenka
autor
28. led 2015

@alen_ka no ja prave vino nepiju.davam si i doma cuba libre 🙂

alen_ka
28. led 2015

@michalusenka můj manžel říkal, že první ligu nepiju, tak se nemusím bát 🙂 a pokud to cuba libre nemícháš 1:1 a nevypiješ jich denně pět, tak ty taky ne 🙂

texetka
28. led 2015

Já tedy dělám vše jako normálně. Neřeším, jen jím víc zeleniny 🙂

elvira
28. led 2015

Nic bych nehrotila - pokud nejsi notorička a nekouříš tři krabičky denně a necpeš se hambáčema, tak bych nedělala nic zásadního.

michalusenka
autor
28. led 2015

@elvira 😀 😀

sisinka74
28. led 2015

Tak to je nejlepsi zpusob, jak si zadelat na pychicky blok. Vyprdni se na to, zij tak, jak ti to vyhovuje, pokud nepijes denne pet piv a litr vodky, ale jen decentne obcas neco, opravdu bych se tim netrapila. A s jidlem uz vubec ne 😀

aklin
28. led 2015

když jsme se snažili, nějak jsem se neomezovala.

zuzalinkak
28. led 2015

Doktor mi říkal, že pokud chce žena otěhotnět, měla by se jako těhotná chovat. Tj. jíst zdravěji, nepít alkohol, trochu cvičit a být v klidu 🙂

bobulka_216
28. led 2015

popravdě jsem neměnila vubec nic... s manželem jsme si řekli, že teď se nebudem chránit a uvidíme ... jako nijak jsme to nehrotili .. byli jsme taky na koštu vína a na svatbě přátel, různe akce ... no a pak jsem zjistila, že jsem těhotná ( byla jsem v 9tt), jim pořad stejně, samozdřejmě nepiju ... 🙂 ale skleničku vina třeba v patek večer s manželem si klidně dám ... 🙂

zuza01
28. led 2015

Já jsem jen ubrala na množství zeleného čaje, kterého jsem dřív vypila dost... Alkohol jsem nepila nikdy, takže to bylo snadné 🙂 Jinak jsme s manželem celkově dospěli ke zdravějšímu stravování, bez ohledu na těhotenství 😉

nunacek
28. led 2015

@michalusenka Já se při snažení chovala jako v době před ním, normálně, všeho s mírou. Jen jsme oba s manželem přidali vitamíny (i prostřednictvím doplňků stravy ve formě tablet).