Snažení - je možné vidět něco na testu 16. den cyklu?

katakabrt
2. led 2019

Ahoj chci se zeptat jestli je možné na testu něco vidět pokud jsem 16 den cyklu? Je to asi ještě brzy.

zrzeckas
2. led 2019

Podle me vubec to smysl nema, je to jeste hoodne brzy..... Zalezi, kdy byla ovulace.... A pri pravidelnem, nejlepsim cyklu 28 dni se pocita, ze ovulace je 14 den cyklu.... Tudiz 16 den cyklu je jeste brzy..... Smysl to ma az 10 dni po ovulaci (tzn. Az se vajicko uhnizdi v děloze... Cca 6-7dni nez se dostane do delohy, den nez se uhnizdi a 2-3 dny nez bude hladina hcg zaznamenatelna, to jsem se docetla vsude, kde jsem se divala) a to i tak nekdo lovi duchy a nekdo nevidi nic. Ja zkousela taky drive nez dojde MS a to jsem si koupila digitalni test a zkousela to myslim 2-3 dny pred MS, ale stejne jsem se modlila, aby MS jeste nedosla. A holky tu kolikrat pisi, ze // se jim objevili klidne az par dni po spozdeni...... Preji hodne stesti aby to vyslo 🙂

danca2719
2. led 2019

@katakabrt Souhlasim se
@zrzeckas , máš naprostou pravdu , je to ještě hodně brzo.

ocetnicek
2. led 2019

Nemá, já měla pozitivní test až týden po vynechání.

miba10
2. led 2019

Je to opravdu brzy. Já měla pozitivní test 10 dpo. Ale pokud nechceš být pak zklamaná testuj až s vynechanim MS. Držím palce

jaja01k
2. led 2019

Záleží, jaký máš cyklus, kdy máš ovulaci... Ale testovat 16. den je v každém případě moc brzy, vydrž ještě aspoň týden.

patmouse
2. led 2019

@katakabrt 16 DC bys mohla mit teprv ovulaci. Nebo pokud vis,kdy byla,ma to cenu nejdrive tak 10 dni po ni. Ale i tak to muze byt brzy. Nejdrive bych delala opravdu tak ten 28.den. Ja mela cykly, kdyz to zprumeruju, tak kolem 32 dnu a 28.den jsem pri obou tehotenstvich mela jiz dve carky. Ale vedela jsem pokazde,kdy byla cca ovulace,takze jsem testovala asi 14 dni po ni.