Slabé čárky. Co myslíte?

pupisek262014
16. srp 2020

Holky mám dotaz. Poprvé těhotenství jsem slabé spinení a nakonec z toho bylo mimo, podruhé to samé a byl to samo volný potrat. A teď žádné spinení dnes je to 30 den od poslední menstruace ale čárky na testu jsou pořád stejne spíš slabší. Už jsem připravená na nejhorší, ale víte jak už nejsem nejmladší

rickym
17. srp 2020

Mě takto čárky nesílily a bohužel odešlo se zpožděnou ms:( Ale může to dopadnou i dobře...🍀

pupisek262014
autor
17. srp 2020

@rickym děkuji za vaši odpověď, dnes už byla čárka silnější, tak pevně doufám že vše dopadne dobře

rickym
17. srp 2020

@pupisek262014 je dobré testovat každý druhý den, to je ten rozdíl víc vidět, držím pěsti, ať je vše v pořádku🍀

pupisek262014
autor
17. srp 2020

@rickym děkuji moc

corywain
19. srp 2020

Ahoj holky, co si o tomhle myslíte? Jsem týden po MS, která už nedošla. Testovala jsem samozřejmě už pár dní před a od tý doby to jede takhle.. na gynekologii jsem volala a vezmou mě až za dva tydny. Může se to ještě zlomit v dobrej konec?

corywain
19. srp 2020
nat
19. srp 2020

@corywain no pokud Vam jdou za sebou jak jste je delala,tak se omlouvam za nazor ale vypada to dosti blede :-/ Ja mela takove carky a bylo to biochemicke tehu a tyden po MS uz by mely byt skoro dalnice...

corywain
19. srp 2020

Já to tak nějak cítím no :(

agneska7
19. srp 2020

@corywain taky bych řekla že to bohužel vypadá bledě není tam žádné zesílení takové testy mívají holky co prodělaly biochemické , je mi to líto

nat
19. srp 2020

@corywain nebojte ,pokud se jedná o biochemické tehu tělo si s tím poradí a Zadari se znova 🙂 M

lalolita
Autor odpověď smazal
Zobraz