Sílící ovulační testy, ale OVU už proběhla (potvrzeno na utz). Máte zkušenost?

12. dub 2022

Zdravím, nemáte někdo zkušenost? Každý den si dělám OVU test (ne, po, út). V neděli byl úplně bez čárky, v pondělí slabší čárka, ale taktéž negativní. A dnes už je testovací čárka téměř stejná jako kontrolní. Včera jsem zároveň byla na UTZ u doktorky, ta potvrdila, že ovulace už proběhla někdy minulý týden neboť viděla žluté tělísko. Tak teď trochu nevím, proč takhle pomalu a postupně sílí ovu test, když už má být dávno po OVU. 🙈 Nemáte zkušenost? Bojím se, aby nebylo něco špatně…

eloana
12. dub 2022

muze to znacit tehotenstvi
nekdo tvrdi,ze ovu testy ukazou drive carku nez tehotenske.... zkus jeste tehu test- mohla by na nem byt uz nepatrna druha carka

autor
12. dub 2022

@eloana Ovulační test? Vždyť ten sleduje jiný hormon ne? Pardon, jsem v tomhle nova, nikdy jsem tohle neřešila..

eloana
12. dub 2022

vyhledej nejake diskuze.... pise se o tom, ze ovu testy ukazi dtive tehotenstvi nez tehotenske, ja osobne jsem nezkousela, ale diskuzi je o tom dost

vikysek0987
12. dub 2022

Ovulační test může různě sílil celý cyklus a to i před ms může zesílit....
V případě těhotenství by byl pozitivní I těhotenský....

vikysek0987
12. dub 2022

@eloana Není to tak vždy....Zbylo mi jich hodně a zkoušela jsem zároveň v těhotenskými a ty byly pozitivní dávno, kdežto ovulační dlouho po nich.....Možné to je,ale řídit se tím nelze....

autor
12. dub 2022

@vikysek0987 Jsem teprve 10DPO, to by asi těhotenský test ještě nic neukázal. Chtěla jsem si ho dělat až kdyby nepřišla menzes….

eloana
12. dub 2022

muze uz ukazat.....me ukazal tehotensky test pri tretim 9dpo

eloana
12. dub 2022

testovat samozrejme nemusis.... ma se testovat,az s vynechanim.... jen piseme ,ze to nekdy ukazuje na tehotenstvi

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
eloana
12. dub 2022

@vikysek0987 take pisu ,ze to muze znacit tehotenstvi -nee ze to je tehotenstvi🙂

autor
12. dub 2022

@eloana tak díky 🙂 uvidíme zda se dostaví menzes..

eloana
12. dub 2022

tak schvalne pak dej vedet....

autor
12. dub 2022

@eloana Jojo dam. Člověk by řekl, ze otěhotnět je jednodušší ty jo. 🙈

eloana
12. dub 2022

jinak na ovu testu byvaji treba po cele fazi cyklu dve carky -jedna slabsi -test je tim padem negativni,ale jestli muze takto silit i po ovu- nevim zkusenosti s nemam-jen jsem cetla, ze muze ukazat i tehotenstvi,ale vzdy je treba udelat soucasne i tehotenstsky test

kmarie81
12. dub 2022

Taky sem mrly ovu test na začatku tehotenstvi pozitivni - delala sem si tt a byl pozitivni a protoze mi doma zbyl ovolacni, tak sem to chtela zkusit jestli bude taky pozitivni byl 😃. Ale nechci davat falesny nadeje - lepsi testovat az prvni den ms - do ty doby to muze byt bioch a vlovek je pak jen o to vic zklamany. Kazdopadne drzim ✊

autor
12. dub 2022

@kmarie81 díky, uvidíme co bude. Jak už jsem psala, jsem teprve 10DPO, takže by to bylo fakt brzo na TT, tskze určitě počkám.

optimistic
12. dub 2022

Ovulační testy jsou velmi nespolehlivé, protože hladina LH kolísá. Proto je vhodnější metoda STM.

zirafka11
12. dub 2022

Já mám takovéhle ovulační testy skoro cely cyklus. Nikdy ne pozitivní, ale druhá čárka je vždy.

jako_mala_holka
12. dub 2022

Nečetla jsem diskuzi, ale když jsem měla pozitivní těhotenský test, tak jsem zkusila i ovulacni a byly tam hodně výrazné čárky

jako_mala_holka
12. dub 2022

Dočítám, že jsi 10dpo, tak třeba v pátek bych těhotenský test zkusila 🙂

gabrinka
12. dub 2022

Ahoj poslední test dnes 12.4. pozitivní byl první 9.4. proběhla již ovulace tedy?

eloana
13. dub 2022

@gabrinka 4 od spodu je nejsilnejsi-datumy tam nemas....