Sex po revizi. Za jak dlouho?

sabina221099
3. srp 2021

Ahoj holky. Jsem po revizi ZT v 8tt. Za jak dlouho jste měly první sex? A za jak dlouho po revizi otěhotněly? V nemocnici mi dali jen zprávu a nikdo se mnou nic neřešil. Jsem z toho hrozně špatná a celý včerejšek probrečela. Jediná útěcha je přemýšlení nad dalším těhotenstvím. Na tohle těhotenství jsme čekali přes dva roky, nešlo to. Myslíte, že bude zase tak dlouho trvat, než se zadaří? Prosím, žádné komentáře o infekci, tabulkách atd. Tohle mám za noc načtené

michaelarousova
3. srp 2021

@sabina221099 pokud je po revizi tak dodrzet sestinedeli a pak se muze dal zkouset…nekdo doporucje pockat 3 mesice☺️Ja otehotnela hned po tom sestinedeli znova☺️

berta3
3. srp 2021

@sabina221099 počkala bych po šestinedělí, ať si tělo odpočine. Nám se pak zadařilo hned. Nabírejte síly a těšte se na to krásné 🍀

sabina221099
autor
3. srp 2021

@berta3
@michaelarousova
Děkuju holky za odpověď

hellblau13
3. srp 2021

Otěhotněla jsem hned po první menstruaci 🍀🍀

guliii
3. srp 2021

Jedna porodní asistentka mi říkala, že je to jako když pohnojí. Že to první miminko připraví prostředí pro to další. Je to sice chabá útěcha, ale znám dost žen které po nevydařeném těhotenství, znovu hned otehotnělo. A taky se jim předtím nedařilo počít. Tak hodně štěstí 😉

sabina221099
autor
3. srp 2021

@berta3 ještě se zeptám... Jak jsi to měla po revizi s krvácením? Včera a dnes do teď skoro nic a teď, jak jsem vstala z postele tak jako když chrstneš skleničku. Nevím, jestli je to úplně ok. Břicho rozbolelo hodně

sabina221099
autor
3. srp 2021

@guliii děkuju moc 🙂

sabina221099
autor
3. srp 2021

@hellblau13 a jak to probíhalo? Bylo vše v pořádku?

luci_ela
3. srp 2021

My jsme se snažili o první 5 let. Nakonrc první těhotenství také skončilo ZT v 8tt. Bylo mi doporučeno počkat 6 měsíců než se budeme znovu snažit. Povedlo se neplánovaně 3 měsíce po revizi, přesně na vánoce, kdy jsme nad ničím nepřemýšleli. Teď mi tu řadí skoro 4 létá čertice a 5 měsíční syn 😊 ale šestinedělí určitě dodržet a pak bych se klidně snažit začala. Držím palečky

hellblau13
3. srp 2021

@sabina221099 měla jsem ZT v 9tt zjištěny v 11tt. Krvacela jsem málo, snad jen tři dny. První MS přišla přesně po měsíci a po dalším měsíci jsem měla už pozitivní test. Teď už jsem těsně před porodem. Mám dobré zkušenosti s drmkem. V nemocnici a i moje gynekolozka mi řekla, že nemá smysl čekat 3 měsíce, že to je ztráta času a buď to přijde nebo ne.

sabina221099
autor
3. srp 2021

@hellblau13 děkuju moc. Zvedla jsi mi náladu. 🙂 Odpoledne mě brutálně bolelo břicho a krve jak z vola, tak jsem se lekla, hodila sprchu a zalezla do postele. Teď už trochu lepší. Ale co si budem .. psychika v háji. S chlapem o tom mluvit nemůžu a nikoho jiného nemám. :/ Takže od včerejška brečím jak těle..

hellblau13
3. srp 2021

@sabina221099 určitě to vyjde a do roka budeš mít miminko, držím moc palce 🍀🍀. Jen to čekání je nekonečné, to chápu.

renesme77
4. srp 2021

Byla jsem po revizi v 8tt a ve 13tt po obouch jsem dodržela šestinedělí+první mentruaci (poradil mi to můj gynekolog-ať se prý tělo pořádně vyčistí)
Po první revizi jsme se začaly snažit až po roce, vzalo mi to hodně síly a chtěla jsem být opravdu v klidu až to přijde. Celý ten rok jsem se snažila cvičit,jíst zdravěji a nepít alkohol abych se opravdu vyčistila. Po roce jsme si řekly že to zkusíme a otěhotněla jsem hned,sice jsem měla rizikové těhotenství ,kvůli potratu,cystám a práci. Často jsem tedy byla po nemocnici- 1 trimestr šílený zvracení ,tlak jak 3leté dítě /2trimestr časté krvácení a 2x měknutí čípku /3. Trimestr už jsem se jen těšila a cítila se mnohem lépe ,ale i tak se doktorům občas něco nezdálo a nechaly mě cca 2-3dny na pozorování. Dnes je dceře 5,5let a je to náš poklad ♥️