Revize a možné těhotenství. Test negativní. Mám čekat a doufat?

14. lis 2019

Ahoj holky, měla bych dotaz jsem po revizi ve 12 tt teď je to 5 týdnu poté s partnerem jsme měli nechráněný styk, menstruaci jsem pořád nedostala a dnes ráno mi bylo opravdu zle, může to být z ničeho jiného ale to že pořád nevím mě užírá. Miminko si moc přejeme ale test z rána byl negativní, tak nevím jestli mám stále čekat nebo můžu tajně doufat že by se na mě mohlo usmát štěstí. Moc vám děkuju, potřebovala jsem se vypovídat a radu, děkuju. 🙂

martiniquest
14. lis 2019

Tak predne, po revizi je velmi vhodne pockat 3 cykly, nez se zase zacnete snazit. Nerika se to pro srandu kralikum. Deloha je po revizi narusena a velmi brzky otehotnenim si zadelavas akorat na potencialni problemy. A ohledne testu - bud tehotna jsi a nebo ne. Zavolej si vetskyni, tady ti to nikdo nezodpovi.

veronikav31
14. lis 2019

Může to být i příchod MS po revizi.Samozřejmě,že od toho je to šestinedělí,nehledě na to,že do 6 týdnů si tam můžeš zanést infekci i kvasinky...a i kdyby byl tt pozitivní tak to nemusí nic znamenat,hcg klesá pozvolna právě těch 6-8týdnů.ale jelikož je tt negativní,tak lze předpokládat,že hcg je skoro na 0.zkus tt za pár dní