Ráno bývá tt negativní odpoledne vždy pozitivní. Měl to tak někdo?

harleta
5. črc 2021

Zdravím holky 🙂 mám dotaz, snažíme se o druhé mimčo, nějaké duchy mám a přijde mi snad, že i sílí. Akorát z první ranní moči je tt vždy negativní a další kolem jedenácté třeba už dvě čárky. Není to hloupost? Měl to tak někdo? Přikládám foto. Dnes 15 dní po styku.

markyzzaa
5. črc 2021

@harleta já teda nevím jestli to není fotkou ale přijde mi špatná kontrolní čárka . Co je to za test?

pampeliska1313
5. črc 2021

Mám dojem, že je to rozpitý test.. máte ještě jiný? Spíš bych čekala, že z ranní moči bude pozitivní a odpoledne třeba nebude nic vidět, než naopak.

michaelarousova
5. črc 2021

@harleta spis vadny test☺️Rozpitej ☺️ Zkusila bych rano jiny

harleta
autor
5. črc 2021

@pampeliska1313 tohle je ze vcera. Jak to uschnulo i ten dnesni, je takovy

sarkasv80
5. črc 2021

@harleta to vypadá pozitivní,počkala bych dva dny

harleta
autor
5. črc 2021

@michaelarousova ja delam nekolikaty den a a mam to tak prave.. Ono to za dve minuty zbela okolo a carky zustanou, prvni nabehne ta spodni hnedka a po az ta vrchni. Nevim no. Na gynde budou az ve stredu.

harleta
autor
5. črc 2021

@markyzzaa mama test. Je to tak minutu po namoceni. Pak to je uz normalni

izzylka
5. črc 2021

@harleta jojo, z ranní moči skoro negativní a pozdější testy už pozitivní 😂 pár dní za sebou to tak šlo, ale těhu nakonec nedopadlo...což s tím nemusí vůbec souviset 😊 držím palce 😊

harleta
autor
5. črc 2021

@izzylka tak to mě mrzí. 😪 Jako krev na gyndě byla negativní? Nebo co se stalo? Jestli se můžu zeptat.

izzylka
5. črc 2021

@harleta přišla opožděná menstruace...prostě biochemické těhu 😊 občas se to stává 🙂 ale jak řikám, nemusí to být tvůj případ...tenkrát jsem hodně googlila a zjistila jsem, že některé ženy mají na začátku testy výraznější až během dne 😊

harleta
autor
5. črc 2021

@izzylka Aaha,to je mi líto, tak díky za odpověď. Uvidím další dny a zkusím zajít na krev. Mě už právě před týdnem menstruace proběhla, ale slabunce a dva dny. Jindy to mám týden a měním tampón co hodinu. I u prvního, jsem měla slabě menzes.

izzylka
5. črc 2021

@harleta v pohodě, já těch biochemek měla více 😊 teď už těhotná jsem a snad už to dopadne dobře 😅 zkus test ještě za pár dní a uvidíš...držím palce 🍀

harleta
autor
5. črc 2021

@izzylka děkuju 🙂 to mě moc nepotěšilo, ale kdyžtak se budem snažit dál, nedá se 🙂 každopádně gratuluju k těhu, super zpráva 😇🙏

izzylka
5. črc 2021

@harleta tak pokud jsi měla slabou ms i u prvního, může se to stát i u druhého 🙂 zatím bych nedělala závěry 😊

malanoha
5. črc 2021

@harleta To pred tydnem nejspis nebyla menstruace, ale uhnizdovani.

maxulekapcule
5. črc 2021

Já to tak ale taky měla, ráno nic, večer pozitivní, asi tři dny za sebou, než se to ukázalo i rano, a už jsem 18tt. Držím pěsti

petradt1986
6. črc 2021

Taky tak. Vzdy odpo to bylo vice videt.