První ovulační test. Co myslíte?

marketa20
19. zář 2024

Ahojky dnes jsem si delala prvni ovulační test v 19:33 a vypadá takto.

17.9. Jsem byla u doktora a po ultrazvuku mi rekl ze mam jeste malá ovaria.

S pritelem spolu spime ob den.

A ovu testy bych si take chtela delat ob den kazdy den mi prijde zbytečný.

j.a.n.i
20. zář 2024

No, máš negativní ovulační test.

lencaa11
20. zář 2024

@marketa20 právě že ovu test se má dělat každý den od 10-11h a pak třeba odpoledne nebo večer aby se ukázalo kdy jde hormony skrze ovualci nahoru ...zatím je je negativní chce to dát je pod sebe napsat si datum čas k tomu

hanaalb
20. zář 2024

@marketa20 pokud spolz spite obden,jsou zbytecne. Mozna jen pro tvoji kontrolu

tehulenka
20. zář 2024

@marketa20 osobně dělám testy ovu aspoň 2x denně,pokud se snažíte,dělala bych minimálně 1x,ale spíš 2x,může ti uniknout ....pokud to necháváte jen tak plynout a prostě až se zadaří,tak se zadaří,tak bych testy neřešila a jestli máte styk třeba 1x za 3 dny ,tak se určitě trefíte

marketa20
autor
20. zář 2024

@tehulenka sex máme ob den 😊 a ano nechavame to na osudu bud se povede nebo ne 😊 a ovu test mi rekla mamka at si delam take ob den ze kazdy den je hloupost ze vajicko zraje postupně. Kazda zena je jina to nepopiram ale tohle testuji poprvé

tehulenka
20. zář 2024

@marketa20 testovat ob den je absolutní blbost ,vrchol LH bývá jen několik hodin můžeš testovat ráno,test bude úplně negativní a večer už může být pozitivní...pokud bys testovala ob den,vůbec ji na testu nezachytíš...

lencaa11
21. zář 2024

@marketa20 tak mamka asi nečetla návod a neví že test může bejt pozitivni během dne během večera proto se má testovat od konce Ms 2 krát za den aspoň do pozitivniho testu pokud testujes 1 za den je to úplně zbytečný

j.a.n.i
21. zář 2024

@lencaa11 No, pokud spolu spí obden, tak je to úplně zbytečný i 2x denně...

tasimia
21. zář 2024

@marketa20, klidně testuj obden, ale může se stát, že ovulaci vůbec nezachytis. Což o to, spermie si počkají pár dní..
Ale takhle budeš vědět, zda nemáš anovulacni cyklus ATP. Pokud budeš testovat obden, může se stát, že budeš mít testy negativní, takže nebudeš vědět zda Ovulace proběhla nebo ne.
Takže za mě testovat každý den, blbost není...

j.a.n.i
21. zář 2024

@tasimia No, ono ani to, že ten ovulační test bude pozitivní ale nezaručuje, že k ní opravdu nakonec dojde.

marketa20
autor
22. zář 2024

Moc dekuji za rady necham to na prirode bud to vyjde nebo ne 😊