Prosím o radu. Měla jste to také tak některá?

28. kvě 2020

Dobrý večer maminky, mám jen dotaz, zda jste to některá tak měla. Posledni menstruace byla 3.5 po vyvolávací injekci a trvala jen 2 dny a to celkem slabě.
Teď mám 3 dny do další menstruace, ale už deset dní mám bolesti podbřišku a týden zpátky jsem 3 dny hrozně slabě špinila. Od včerejška mám hrozně silné bolesti v podbřišku, že sotva chodím 😣 ale je to vždycky jen chvilkové, bolest prsou ustoupila, ale teď mam pro změnu hrozně citlivé bradavky, když velezu že sprchy, tak můžu sotva utřít ručníkem, je to taková zvláštní bolest. Nikdy jsem tohle před MS neměla 🤷‍♀️
Jen podotknu, ničím se s přítelem nechráníme, znáte chlapy, oni si přeci dávají pozor 😀🤦‍♀️ děkuji za každou radu, na gyndu jsem objednaná, ale až ve středu, tak by mě jen zajímalo, zda jste to některá tak měla 😑

meronym
28. kvě 2020

Test? Za par korun a vite...

lachtanice86
28. kvě 2020

Neměla jsem to tak nikdy. A pokud si ty myslíš že můžeš být těhotná, nechápu proč si nekoupis a neuděláš test?

jjasmina
29. kvě 2020

Kupte si test, ono pokud nemáte pozitivní test ani na ultrazvuku nebude stejně nic vidět.Když jsem měla pozitivní test, tak na ultrazvuku bylo něco vidět až po.měsíci a půl od poslední ms.Byla jsem v 6tt

autor
29. kvě 2020

@lachtanice86 tak já si nemyslím, že jsem,přítel mi tvrdí, že to možné není, že si dává pozor😀jen jsem chtěla vědět názor vás, zda jste to tak některá měla.

autor
29. kvě 2020

@jjasmina test jsem si dělala před týdnem a byl negativní, uvidím ve středu.. Ale nevím, takhle jsem se ještě nikdy necítila před Ms