Proběhla ovulace?

klarrrinka
27. pro 2021

Ahojte holky,testuji od 9.DC,čárka je nejsilnější 14.DC. Myslíte, že ovulace už proběhla? Snažíme se s přítelem už 6 měsíců a zatím bez výsledku. 14.DC mě pobolívalo v podbřišku a 15.DC (včera) cyklu ještě taky. Bohužel plodný hlen jsem ale neměla. Dnes už nic. S přítelem jsme měli sex 14.DC a 15.DC a použili jsme i gel na podporu početí. Je šance na otěhotnění?

wladimira
27. pro 2021

@klarrrinka 14dc je nejsilnější takže to ber jako pozitivní kolikrát denně testuješ já když vidim ze čárka sílí tak testují třeba 3-4 za den než je ta druhá čárka stejně silná jako testovací … no a od pozitivního testu ovulace nastává cca do 24-36h s tím ze samotné vajíčko žije 12h nejlepší je mít sex v den pozitivního testu a den po takže ano vypadá to hodně nadějně přeji hodně štěstí ať to vyjde 🍀

klarrrinka
autor
27. pro 2021

@wladimira ten 14.DC jsem bohužel testovala jenom dopoledne, cca kolem 10.hod. Děkuji. Byl by to dodatečně krásný dárek k Vánocům. ❤️

bbarshaa
27. pro 2021

@klarrrinka 6 měsíců není nijak dlouhá doba. 😉 Já bych se být tebou hodila trochu víc do pohody. Já tohle neustále testování nějak nechápu. Nám to trvalo více jak rok, ovu testy jsem udělala za tu dobu 2. 🤷🏻‍♀️
🙂 Zkus se hodit do pohody, ještě se nesnazite nijak dlouho, ono to přijde ☺️.

aselluska
27. pro 2021

Plodný hlen nemusíš zaznamenat. Může být jen vnitřní.

veroniqess
27. pro 2021

Já mám jen takový dotaz mimo mísu, ale vidím to tu dnes a denně, ovulační testy, teploty, zkoumání, pak těhotenské testy před MS.. Dělá vám pak ta "výroba" miminka vůbec radost, když je z toho pak akorát testování a počítání a zkoumání, jestli sex byl dobře načasovaný? Jako kdyz to někdo zkouší roky, tak tomu asi rozumím, ale pár měsíců..

aselluska
27. pro 2021

@veroniqess dnes chtějí lidi všechno a nejlíp hned, řekla bych

drakenn
27. pro 2021

Zkus se začít věnovat třeba přípravě svatby, ať jste rodina a možná tím odvedes myšlenky a otehotnis natotata!