Proběhl ovulace?

miskaa31
10. zář 2022

Ahojte holky,

Proběhla včera ovulace?

Děkuji

teplaka1
10. zář 2022

@miskaa31 to vypadá ze ano a dneska si udělejte hezky večer 🙂 ja mela taky včera ovulaci 🙂 dneska pojistime 🙂 drzim palce ✊✊🍀

miskaa31
autor
10. zář 2022

@teplaka1 Děkuji, taky si udělejte a pak si dáme vědět jak to vyšlo ♡

teplaka1
10. zář 2022

@miskaa31 mame v plánu 🙂 a dneska 1dpo 😀

miskaa31
autor
10. zář 2022

@teplaka1 Chtěla jsem se zeptat, ty máš taky graf?nebo si děláš ovulační testy?

teplaka1
11. zář 2022

@miskaa31 já na sobě ovulaci poznám..boli me prsa, podbřišek jako na MS a mam hlen...a dnes uz nic necítím 🙂 takže ted uz jen čekat jestli se povedlo 🙂

miskaa31
autor
11. zář 2022

Dneska jsem se měřila a ukazuje mi to ovulaci dnes?

kapecko22
12. zář 2022

@miskaa31 aplikace a mereni BT ti nerekne, kdy ovulace bude. Ale kdy byla. Musi byt 3 vyssi teploty po 6 nizsich teplotach...

miskaa31
autor
12. zář 2022

@kapecko22 ahoj děkuji za radu, jen jsem z toho pořád jelen

miskaa31
autor
12. zář 2022

Tady mám můj cyklus

kapecko22
12. zář 2022

@miskaa31 1 vyssi teplota jeste neznamena, ze ovulace probehla. Musis mit 3 vyssi teploty oproti 6 nizsim. Popripade pokud sledujes i hlen, cipek... Tak by se to z toho dalo poznat. Ale jestli opravdu ovu probehla, ti rekne jen teplota... Vrcholu hlenu muze byt za cyklus vice 😊 Chce si to poradne nastudovat pravidla STM a po par cykles uz budes sama vedet, kdy +- ovulaci ocekavat

miskaa31
autor
13. zář 2022

@kapecko22 a
Ahojky, moc děkuji za ODPOVĚĎ. Hlen sleduji, ale nikdy jsem neměla bílý bilkovitý....břicho mě bolí skoro pořád, to přikláním pravděpodobně k nějaké intoleranci na potravinu, budu muset zřejmě začíť s OVU testy, abych věděla. Můj graf je podle všeho 50 na 50 🙂. Ale děkuji za reakci♡

miskaa31
autor
23. zář 2022

@teplaka1 ahojky, tak co....zadařilo se?🙂

teplaka1
23. zář 2022

@miskaa31 ahojky 🙂 myslim že ano 🙂 a co u Tebe?

miskaa31
autor
24. zář 2022

@teplaka1 oooo tak gratulace největší ♡. Já bohužel nic, ale kojím stále mého 14 měsíčního malého, tak bude problém asi tady no. Tak ať prospíváte.

teplaka1
24. zář 2022

@miskaa31 tak treba to vyjde další měsíc 🙂 ja uz mam doma syna 2 roky a 3 mesice 🙂 a budeme mit nejspis opet červen 😀 Tak drzim pěsti ✊🍀❤️

miskaa31
autor
24. zář 2022

@teplaka1 No, už se nějaký ten měsíc snažím....ale tak jsem aspoň ráda, že jednoho prcka mám a snad v nejbližší době se zadaři mimi další ♡. Pak dej vědět, co to bude za pohlaví ♡. Mám z toho obrovskou radost♡

miskaa31
autor
24. zář 2022

@teplaka1 a jinak mimochodem, mám taky červencového, tak by jsme měli znovu blížence, ale nezadařilo se.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru