Prasklá cysta a bazální teplota. Má na to vliv?

adelavojt
4. kvě 2023

Dobrý den. Chci se zeptat jestli mate někdo zkušenost s prasklou cystu a jejím vlivem na měření bazalni teploty.. je možné aby po praaknuti cysty teplota vyletela a držela se nahoře stejne jako po ovulaci? 21dc mi bylo řečeno ze to vypadá na prasklou cystu a další den teplota vyletela a stále se drží nahoře… tak jsem z toho zmatená 🙂

lencaa11
5. kvě 2023

@adelavojt a zkoušela jste test někdy se cysta zamění z těhotenstvím

adelavojt
autor
5. kvě 2023

@lencaa11 dnes je to 9dpo takze test snehobily..

lencaa11
5. kvě 2023

@adelavojt to je ještě brzo to bych vyzkoušela za par ní a uvidíte

adelavojt
autor
5. kvě 2023

@lencaa11 to ano vyzkousim/. Ono jde o to ze 15 dc ultrazvuk folikul 18mm sliznice jen 5. Doktor rikal ze to na ovu nevypadá. 20 dc bolest v podbrisku asi půl dne plus zvraceni.. kontrola 21 dc kdy doktor řekl ze podle popisu to vypadá na cystu.. na ultrazvuk ale řekl ze už tam není takze asi praskla proto ta bolest a pak začala jít teplota nahoru.. tak jestli kdyby to vážně byla cysta a praskla tak to muže ovlivnit teplotu jako u ovulace nebo jestli mohla být ovulace ,ale protože nebyla 15 dc jako v tabulkách tak to radši doktor označil jako cystu.. ať hledám jak hledám nikde ani zmínka o cysta a vlivu na bazalni teplotu 🤷‍♀️🤯

lencaa11
5. kvě 2023

@adelavojt cysta většinou se tvoří po ovulaci když není ovu v pohodě aspoň tak mi to řekl lékař měla jsem dvě a hlavně když je cysta bere se krev skrz to jaká je to cysta aspoň já to tak měla dvě cysty dvakrát krev jedna mi udělala zpoždění 10 dní a ovulace nemusí v zásadě vždy bejt 15 DC klidně se mohla posunou a myslím že cysta na bazální teplotu vliv nemá

adelavojt
autor
5. kvě 2023

@lencaa11 dekuju moc aspoň za nějakou radu 🙂