Pozitivní těhotenský test, ale negativní krev. Máte zkušenost?

terezka0
8. dub 2020

Zdravím má někdo zkušenost s pozitivním testem a negativni test na krev ?

jjasmina
8. dub 2020

Myslím, že test z krve je vždy jistější a dá se na něj spolehnout, pokud laboratoř nechybovala

terezka0
autor
8. dub 2020

@jjasmina taky si myslím že test z krve je jistější jenom mi nejde do hlavy že mi vyšlo 6 pozitivních testů a krev byla negativní

puhelin
8. dub 2020

Moje dr. krev nebere. Pokud nejsou bolesti, ktere by mohly znacit mimodelozni tehotenstvi, objednava prvni prohlidku okolo 7. tydne nejdrive, kdy uz je videt casto i srdecni aktivita. Aby nevzbuzovala plane nadeje ze dvou carek na testu. Mne to pokazde vyhovovalo. Mam za sebou 1x ZT a 2x uspesne tehotenstvi.

V kolikatem tydnu bys mohla byt? Je divne, ze testy jsou pozitivni a krev negativni.

jjasmina
8. dub 2020

@terezka0 Jako jinak se mi zdají divné ty pozitivní testy, pokud ste teda nepoužila nějaké ty shity z Číny 🙂 Na testy je dost dobrej spoleh nebo bych to viděla na chybu laborky

packa17
9. dub 2020

@jjasmina ja bych to videla spis ze muzes mit nejakou cystu klidne ta muze ukazovat poz.teh.test.chyba v laboratori nebude.pokud je pozitivni tt tak by hcg i 3dny po zahnizdeni melo byt treba 10-20 pokud je v krvi 0 tak urcite nejsi bohuzel

petula.bir
9. dub 2020

Ahoj, jak silné jsou ty čárky na testech?
Já měla “pidi” pozitivní a byla to bohužel cysta která mi praskla. Krev byla negativní (cca 5.jednotek)