Pozitivní těhotenský test. Je to?

paumerka
30. bře 2020

Dobrý den mám 9dni do ms a dnes jsme zkusila test s muzem jsme se snazili snažíme se druhý měsíc.beru léky na stitnou zlazu a mám dlouhe cykly někdy až 33dni ovulace byla teď dost dlouho cca 17Dc vidíte něco na testu?mozns je brzy ale dnes mám průjem a prsa mám takové divné na dotyk.sem tam mě pichne v podbrisku.nezlob te se vím je to tady denně.diky a hezky den

roxanalit
30. bře 2020

@paumerka Zatím tam bohužel nic nevidím :( zkus ještě pár dní počkat a uvidíš, třeba se tam něco objeví 🙂

fialka444
30. bře 2020

@paumerka Dobrý den, mám to podobně také užívám léky na štitnou žlázu, s partnerem se snažíme už několik měsíců, dnes to mám 5 dni do MS

paumerka
autor
30. bře 2020

Vidím krásně přeji at sílí dej vědět zkus pak za pár dni držím palečky

ponikmonik
30. bře 2020

@paumerka Nic tam nevidím

ponikmonik
30. bře 2020

@fialka444 Něco tam vidím. Přeji ať sílí😉

fialka444
30. bře 2020

@paumerka Děkuji, určitě dam vědět 🙂

paumerka
autor
30. bře 2020

@ponikmonik děkuji ještě jsem zkusila jeden jiný 25intimed a možná duch nějaký

paumerka
autor
30. bře 2020

Tady asi nic co 😠

lucieevita
30. bře 2020

Já měla takovou znatelnější čárku (ducha) 3 dny po vynechání ms.. hezkou až 5 dní po vynechání.. je pravda, že s LF 10.. takže 13 dní od ovulace byl teprve první duch.. ještě bych počkala. Třeba se zadařilo 🙂😉

jaja01k
30. bře 2020

@paumerka Nevidím tam nic. A kolik dní máš od ovulace, pokud ji máš potvrzenou? Protože jestli máš 9 dní před menstruací, to by měl být cca týden po ovulaci, a to je na testování strašně brzo.

fialka444
30. bře 2020

@paumerka možná na tom prvním něco malinko vidím

paumerka
autor
30. bře 2020

@jaja01k no tyden mám od ovulace.cetla jsem ze už něcomůže být někdo už měl cca 5 dni jsem zkusila pepino.dekuji zkusím ještě za pár dni.ach jo to čekání je hrozne

paumerka
autor
30. bře 2020

@fialka444 fakt? Ach jo uvidíme teda no já tam vidím hezky ale fotak ni to nechce pobrat lepší foto ☹️

jaja01k
30. bře 2020

@paumerka To je fakt strašně brzo, vydrž pár dní a zkus znovu. Držím palce 🙂

paumerka
autor
30. bře 2020

Není brzo ne. Cetla jsem už 5 den ze byl duch.a ty tam něco vidíš nebo ne?

agneska7
30. bře 2020

@paumerka na testech nic není a chci vidět tu kouzelníci co si vyčarovala // čárky 5 dní po ovu .....🤣🤣 Je to vážně blbost never všemu 😉

katka9184
30. bře 2020

@paumerka Já tam také vidím náznak čárky. Zkus za dva dny 😉

ileni
30. bře 2020

Týden po ovulaci je strašně brzo, to nedošlo ani k nidaci. Nejčastěji se dá něco najít 10 DPO, ale i tak to může odejít s MS. Tohle testování před MS jen stresuje. Já takhle měla několikrát pozitivní i test z krve a pak to odešlo s MS.
Jak je ovulace potvrzená?

tulikiss
30. bře 2020

@paumerka to by me zajimalo kde si to cetla, protoze Hcg v krvi se da urcite az 8-9den po oplozeni a v moci jeste pozdeji.

kuttu
30. bře 2020

Holky !!!!!testujte az po vynechani MS,ušetříte si nervy...tohle je prostě strašně brzy a i kdyby tsm nějaký ten náznak byl,jeste to nic neznamená a může to odejit s MS a o to vic zklamané budete

luska__
30. bře 2020

Tohle je 13 dni po ovulaci .. 10 test

corry21
30. bře 2020

@paumerka je to brzo. Přečti si aspoň na Wikipedii jak časově zhruba probíhá oplodnění a zahnízdění. Možná měla dotyčná o dva tři dny dřív ovulaci než si myslela...

paumerka
autor
30. bře 2020

Já měla ovulaci před 7 dny děláno ovulacnim testem.

paumerka
autor
30. bře 2020

Teď jsem ještě zkusila já vím jsme nedockava.neukamenujte mě. Co myslíte

fafetka
30. bře 2020

@paumerka tak jednak u cyklu kolem 33dni není ovulace 17dc pozdě ale naprosto normalne. Spis mi přijde docela dlouhá lf. A při dlouhé lf nelze očekávat pozitivní tt 5 nebo i 7dpo. Ty které mají pozitivní test 5dpo zcela jiste 5dpo nejsou. Vajíčko se totiž teprv mezi 5az10dpo uhnizduje a teprve POTOM se začíná vylučovat hcg nejprve do krve a pak do moci kde je detekovatelne tt. Opravdu nemá význam testovat dřív než 10dpo. A ovulace nastává až PO pozitivním ovulacnim testu. Někomu ten den někomu klidně skoro za tři dny. Pokud se neměří BT nebo se nedochází denně na utz nezjistí se to přesně. Každopádně držím pěsti ať je tvé tušení spravne a čárky se brzy ukážou 😉🍀

jaja01k
30. bře 2020

@paumerka Bohužel, i tenhle test je negativní.

paumerka
autor
30. bře 2020

Tak jinak já vím kdy byla ovu a mám jí podle testu někdy mám cykly kratke nekdy dlouhe.takze si myslím bud a nebo.diky uvidíme a ty tam nic nevidíš?u prvního jsem také otehotnela žádná ovulace a hup byla jsme v tom už 6 den po ovu.

paumerka
autor
30. bře 2020

@jaja01k aha.

paumerka
autor
30. bře 2020

Lepší foto.

paumerka
autor
30. bře 2020

Lehce jsem dala tmavou barvu a už něco vidíte?