Pozitivní ovulační test. Poradíte?

14. únor 2020

Holky, jdu si pro radu . Dnes ovulacni test , sex včera a predevcirem ... prubnout to dnes nebo zítra ? všude radi mít při snažení sex po dvou dnech kvůli dozrávání spermii. Mám za sebou rok s půl snažení a dvě nevydařené těhotenství . Tak už opravdu chci aby to vyšlo ... foto testu mi nejde nahrát . Děkuji za každou radu , omlouvám se za anonym ale spousta lidi mě tu zná a o snažení neví tak doufám ze pochopíte 🙂

luciebelohradska31
14. únor 2020

Jestli si měla pozitivní test dnes tak ještě měj sex dnes a zítra

aselluska
14. únor 2020

Měla jsem den před a po testu, stačilo.

eva_marie
14. únor 2020

Doktor mi řekl, sex co 3 dny a Vykaslat se na nějaké ovulaci testy, ze aby vůbec byly průkazné, musela bych je dělat 3 měsíce v kuse od 1.dne menstruace do posledního. Takže vlastně 3 cykly. Vyslo to napoprvé po cca roce bez ochrany (ale nijak jsem se nesledovala a pravidelnost taky nebyla ideální)

autor
22. únor 2020

@eva_marie chápu , ze jste se nesledovala pokud vám to vyšlo na poprvé já se taky první třičtvrtě roku nesledovala 😉

autor
22. únor 2020

@eva_marie já už to chci řešit s doktorem kde je chyba , tak jsem si chtěla ověřit zda tohle probíhá , abych mu k tomu měla co říct . Před prvním tehu jsem měla takový test až po clostíbegitu.