Pozitivní ovulační test? Kdy mít styk, aby se zadařilo?

snazilka2020
10. zář 2020

Dobrý den, mohu Vás poprosit o názor (radu) ?dnes ovulacni test asi pozitivní (viz foto),kdy je nejlepší mít styk,aby to klaplo 😉 Dnes i zítra?
Sex byl od 4.zari každý den. Dnes 15DC a cyklus vždy 28 dni,ale po vysazeni se mi prodloužil na 30. Vysadila jsem na konci července.
Děkuji moc za reakce , omlouvám se za anonym .

mzacikova
10. zář 2020

Nejlépe včera, dnes a ještě zítra. Nám se povedlo buď den před a nebo v den ovulace

snazilka2020
autor
10. zář 2020

@mzacikova děkuji..... mno kdybych alespoň věděla kdy přesně od pozitivního ovulacniho testu opravdu ta ovulace bude.... 😂

mzacikova
10. zář 2020

@snazilka2020 říká se 24-48 hodin cca. Takže určitě dnes, zítra a možná i pozítří nic nezkazíte. Sice se říká, že se má mít sex obden, ať jsou "plavci" 😁 kvalitní, ale teď bych to posichrovala 😁

gutentag
10. zář 2020

12DC jsem měla pozitivní ovulacni test. Sex proběhl 10DC, 12DC, 13DC a 14DC..A vypadá to, že se provedlo po 5.mesicich , mám pozitivní TT 😇 Takže určitě dnes, zítra a pozítří, držím palce ✊

cherie24
10. zář 2020

My jsme měli sex večer, druhý den ráno mě začalo bolet v boku, ovu test vyšel pozitivní a teď vedle mě chrní roční prtě 🙂 Čím víckrát to dáte, tím lépe. Jinak prý muži produkují více spermií, když jsou celý den od manželky a méně, když jsou celý den s ní. Tak ho pošli někam ven a večer na to vlítněte třeba opakovaně 😁😁

emmanessa
13. zář 2020

Hezky den,tenhle test ani nic neznamena ze?Ja snad nikdy nestihla pozitivni test,mozna jednou

anettapetr
7. pro 2021

Ahoj holky mužů se zeptat mužů to brát za pozitivní ovu test jsem 21 dc 😊☺️ Moc děkuji za odpovědi 😊