Pozitivní ovu test a špinění. Stalo se někomu?

kocicimama24
2. zář 2024

Ahoj holky, dnes jsem 11dpo (ovu tehdy potvrzena testem) a s manzelem se snazime o miminko. Od minulého pátku (30.8.) mě poboliva v podbrisku jako u menstruace a boli mě i prsa. Ocekavala jsem tedy ze se dostaví, i když dříve (mam ji mít až teď 4.9.) protoze vždy, jak zacnou bolesti, nejpozdeji do večera přijde. To se, ale nestalo. Vcera mi to nedalo a chtela jsem si udelat test, jenže jsem pred manzelem nechtěla plašit a doma sem žádný neměla, kromě ovulačního. Četla jsem že i ten nekdy muze tehotenstvi ukazat. A byly tam dvě silné čárky. Tudiz pozitivni. Dnes ráno jsem ale začala hnědě špinit. Takze asi prichazí ms. Delala jsem si pro jistotu test (negativní) , ale na ten je stejně brzy. Stalo se to někomu? Mohlo by z toho neco být? Děkuji předem. 🙂

dashyyy
2. zář 2024

11DPO už by ti mohl klasický test ukázat ducha, já jsem měla už 10DPO viditelnou čárku, ale na ovulační test bych se nespoléhala vůbec, to je jak sázka do loterie .. špinění 11DPO může značit i uhnizďování, měla jsem špinění u obou dětí právě takhle hned na začátku.. zkus zítra ráno další těhotenský test a uvidíš, držím pěsti 😉

lujhu
2. zář 2024

@kocicimama24 Je i možný že je to ovulační špinění, na testu už by se něco ukázalo aspoň náznak