Pozitivni ovu test?

kyioko
20. lis 2023

Ahoj. Prosim, prosim je tento ovulacni test pozitivni? At koukam jak koukam, prijde mi, ze je. Dekuji ♥️♥️♥️

lencaa11
21. lis 2023

@kyioko ano držím palce ☘️☘️

ludmilka90
21. lis 2023

@kyioko ano je, hodně štěstí 🍀

kyioko
autor
21. lis 2023

@lencaa11 meli jsme styk vcera hned ve 23.00. Je potreba i dnes si to radeji pojistit? A mozna i zitra?

kyioko
autor
21. lis 2023

@lencaa11 dnes takto ( nyni )

lencaa11
21. lis 2023

@kyioko zítra bych to klidně pojistila

safulik
22. lis 2023

@kyioko já bych to pojistila klidně dnes a i zítra 😃 přece je to pořád jen zábava to snažení ☺️ taky se těším až mi skončí mé dny a začneme se znovu snažit ☺️ přeji hodně štěstí 🍀

kyioko
autor
22. lis 2023

@safulik my to vcera nejak zaspali 😂 tak ma smysl jeste dnes? Pozitivni jsem ji mela predevcirem, vcera a dnes uz je negativ. 🥺

kyioko
autor
22. lis 2023

my to vcera nejak zaspali 😂 tak ma smysl jeste dnes? Pozitivni jsem ji mela predevcirem, vcera a dnes uz je negativ. 🥺 chci znát názory 😊😊😃

lencaa11
22. lis 2023

@kyioko zda je chuť tak bych to pojistila klidně ještě ..

safulik
23. lis 2023

@kyioko klidně bych na to vlítla i dnes 😁 tím určitě nic nepokazíte 😃

darkness1234
6. pro 2023

Ahojky holky mám dotaz , dnes sem si dělala ovu test dřív sem se pro testy nedostala , cyklus 28 dní akorát min měsíc byl o 5 dní posunutý jinak pravidelný a teď mi to hlásí na testu dvě čárky které vyletely okamžitě, ovulaci jinak bez testu na sobe poznám. Včera nechraneny styk přítel to do mě pustil , a již včera sem na sobě pozorovala mírně priznaky ovu, myslíte že bych z toho mohlo být mimco? Dle ovu kalkulacek( vím že se jim.moc nedá věřit) byly plodne dny od cca vcera
Což mě napadá otázka když pak na ovu testu nebudou čárky tak už plodne dny skončily? Sice jsme se chteli začít snažit až po novém roce ale tal když Uh se stalo 😁😁 díky za odpovědi, PS taky vím že se mimco nemusí podařit hned ale tyto testy sem dělala poprvé 😁 tak sem z toho docela jelen 😁

lencaa11
6. pro 2023

@darkness1234 řekla bych že to je znamení že je to ovulace pěkne čárky ..ano až na testu začnou slábnout tak zřejmě je po ovulaci

darkness1234
7. pro 2023

@lencaa11 vtipne bylo že v návodu psali počkejte 10 minut na vysledek a ony se ukázaly do 10 vteřin 😁 a od kterého dne po MS je vhodné dělat testy? Když Teda mám cyklus 28 dní ? Ať vím kdy začít testovat plodne dny ?

darkness1234
Autor odpověď smazal
Zobraz
lencaa11
7. pro 2023

Možná bych ještě vyzkoušela TT nebo to byl váš první sex bez chráněni
@darkness1234

darkness1234
Autor odpověď smazal
Zobraz
darkness1234
7. pro 2023

@lencaa11 po delší době ano , min měsíc jal sem měla spozdeni byl test negativní ten tt. Ms sem měla 24.10. A pak další 24.11. Jinak opravdu mívám cyklus 28 dní . Dnes na ovu testu slabší čárka jak včera a tt negativní dnes , dělaný před chvílí.. a ty uvu testy ukazují i plodne dny nebo ciste jen ovulaci? Přikládám foto pro porovnání včera a dnes

lencaa11
7. pro 2023

@darkness1234 jen že se blíží ovulace podle testu už hladina klesá zřejmě je už po ovulaci teď uvidíte zda se povedlo

darkness1234
7. pro 2023

@lencaa11 a jak zjistim které dny po ovu jsou ještě plodne ? Nebo které dny před? Jen díky těmto testům proto jich je v balení 6 ? Spíš nevím kolikátý den po ms mohu začít zase testy dělat? Ať vín ten ,,správný čas,,

lencaa11
7. pro 2023

@darkness1234 začla bych od doby kdy je den po Ms a dopoledne a večer testovat jinak před Ms můžete zkusit test TT zda to nevislo jinak bych se snažila ob den mít sex to by se mělo dát trefit do ovulace

darkness1234
Autor odpověď smazal
Zobraz
darkness1234
7. pro 2023

@lencaa11 děkuji za radu 🙂 chápu asi že se ro nedá přesně určit kdy to je a není, a takže když by bylo více ovu testu pozitivních tak je lepší se na to vrhnout asi ty dny že 😊 pardon předem že otravuji porad