Později ovulace. Je to možné?

6. lis 2023

26.10 jsem začala testovat ovulačními testy, protože mi aplikace v mobilu ukazovala plodný období. Testy začali trochu tmavnout a o pár dní později zase slábnout. Myslela jsem si tedy že ovulace proběhla. Včera 5.11 jsem měla trochu bolesti v podbřišku a výtok tak jsem ovulační test vyzkoušela znovu a test ten den byl zatím nejtmavší ze všech co jsem dělala. Dneska 6.11 jasně pozitivní test. 15.10 jsem měla poslední menstruaci. Dneska jsem 23 DC a moje otázka zní, jestli je možný mít takhle později ovulaci? Mám PCO a snažíme se 11 měsíců. Mám jeden potrat a jeden porod za sebou.

lencaa11
6. lis 2023

To znamená že ovulace teď bude aplikace je úplně k prdu ...

autor
6. lis 2023

@lencaa11 a od pozitivního testu nastává ovulace do 24 hod? Nevím jestli se nepletu ...

lencaa11
6. lis 2023

Klidně může i za 12h to vám nikdo přesně neřekne teď je to max na snaze milování a vašem těle ☘️☘️

dashyyy
7. lis 2023

Ano je to možné.. já otěhotněla 21/22DC, cykly jsem mívala kolem 30-32 dnů 😉

autor
7. lis 2023

@dashyyy fakt? Tak to jsi mi zvedla náladu a dala velkou naději 🍀 a když jsi byla pak na ultrazvuku sedělo ti to týdně? Myslím tím velikost mimča, když jsi měla ovulace takhle posunutou

dashyyy
7. lis 2023

měla jsem vlastně až do porodu dva termíny, jeden podle MS a jeden podle ovulace, miminko sedělo dle ovulace 😉 teď je mu 11 a koulí na mě drze očima 😀 😀

veronicka89
7. lis 2023

Udelala bych tehotensky test

autor
7. lis 2023

@dashyyy jasně chápu, tak to jsou super zprávy 🙂

autor
7. lis 2023

@veronicka89 těhotenský test jsem si dělala předevčírem a nic na něm nebylo, tak z toho důvodu jsem zkusila ovulační když mě bolelo břicho a vyšel pozitivně 🤔

autor
7. lis 2023

@lencaa11 může být dneska čárka na ovulačními testu taky takhle pozitivní?

lencaa11
7. lis 2023

Jde vidět že je slabší než ten předtím

autor
7. lis 2023

@lencaa11 to jo, a co to znamená? Že už to proběhlo nebo že to dneska vypukne? 😮

bejuna29
7. lis 2023

to znamená že hladila LH už klesá (pokud jsi neměla třeba nějak víc zředěnou moč) ovulace nejspíš proběhne 12-36h od pozitivního testu plus mínus...

autor
7. lis 2023

@bejuna29 tak že když jsem měla pozitivní test včera tak dneska nebo zítra to vypukne? Sex jsme měli včera tak ještě dnes a zítra už to nemusíme hrotit ne?

lencaa11
7. lis 2023

To vám nikdo neřekne milovala bych se podle chuti a uvidíte cestu si miminko najde

autor
7. lis 2023

@lencaa11 no nevím když jsem tomu nechávala tady skoro 7 měsíců volný průběh a ono nic

lencaa11
8. lis 2023

To je ještě málo času když žena na to tlačí tak se vše blokuje jsou ženy které se snaží 3 roky a vejs třeba

evik19
8. lis 2023

Já bych skoro řekla, že to bude spíš těhotenství. Zkus další těhotenský test za pár dní. Já jsem si kdysi udělala omylem ovu test na začátku těhotenství a byl pozitivnější než během ovulace…

autor
8. lis 2023

@evik19 myslíš? Další těhotenský test jsem si chtěla dělat až okolo 25.11 kdy bude jasně vidět jestli jsem těhotná nebo ne 😮